Hlavní navigace

Půjčka bez úroku? Ano, existuje

27. 5. 2021
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Unsplash.com
Potřebujete půjčku, ale odrazují vás vysoké úroky? Pak je přesně pro vás určena půjčka s 0% úrokem. Ať už potřebujete peníze na rekonstrukci, nové auto, nebo třeba na vybavení domácnosti, úroků se už bát nemusíte. Jak to funguje?
Doba čtení: 2 minuty

Bezúčelová půjčka má tu výhodu, že ji můžete využít opravdu na cokoliv. Ovšem nevyhnete se úrokům a mnohdy i dalším poplatkům. Pokud ale nepotřebujete miliony ani stovky tisíc korun, zkuste půjčku s nulovým úrokem. Sjednejte si půjčku online rychle a pohodlně odkudkoliv.

Jak funguje bezúročná půjčka?

Půjčku s nulovým úrokem od mBank lze využít, potřebujete-li od 10 do 40 tisíc korun, splácet ji pak můžete 12 nebo 24 měsíců. Výhodou je, že neplatíte žádné úroky a maximální RPSN činí pouze 3,81 %. Měsíčně vás tak půjčka bude stát navíc asi jako jedna káva.

Mnohé potěší také možnost jejího předčasného splacení kdykoliv a bez poplatků. Záleží pouze na vás, jak si splátky rozvrhnete. Půjčku přitom můžete použít na cokoliv – na vybavení do domácnosti, elektroniku nebo klidně i na dovolenou.

Co budete ke sjednání půjčky potřebovat?

Bezúročnou půjčku si může vzít každý, kdo má více než 18 let a stálý příjem. Samozřejmě nesmíte být vedeni jako dlužníci a být ve zpoždění se splátkami u jiné banky. Dokládat budete pouze poslední 3 výpisy z bankovního účtu. Když bude vše v pořádku, půjčku vám schválí už do 2 dnů.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka bez úroku od mBank je určena klientům banky, kteří si od mBank dosud nepůjčili. Pokud jejím klientem nejste, stačí, když vyplníte žádost o půjčku, jejíž součástí je i žádost o běžný účet.

Potřebujete peníze na nový počítač, ale klasická půjčka nebo nákup na splátky jsou pro vás moc drahé? Půjčka s 0% úrokem je tím pravým řešením. Při výši půjčky 40 tisíc korun zaplatíte navíc pouze poplatek ve výši 2 % z půjčky, což je 800 korun. Ani o halíř víc.