Hlavní navigace

Moderní technologie M2C na MSV v Brně v sekci Digitální továrna 2.0

30. 9. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: M2C
Ve dnech 7.-11.10.2019 se v Brně uskuteční již 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Jde o nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1.600 vystavovatelů a 80.000 návštěvníků.

Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků. Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. 

M2CSpolečnost M2C se bude na MSV prezentovat unikátními technologiemi M2C Space a e-Reception.

Služba M2C Space představuje inovativní model řízení péče o nemovitost. Dokáže z nemovitosti získávat online i offline data, ovládat na dálku klientovi technologie a energie, a to díky nejmodernějším technologiím, analytickým softwarům a speciálně vyškoleným odborníkům-analytikům. To nám umožňuje pomoci klientovi snížit náklady na provoz, prodloužit životnost budovy, zvyšovat prodeje, poskytovat reporting a za pomoci nasbíraných dat navrhnout efektivní marketingové a obchodní strategie. Prostřednictvím M2C Space dokážeme budovu klienta řídit efektivně a non stop. Nelimitují nás hranice a s nemovitostí klienta se dokážeme propojit kdekoliv na světě.

M2C Space

V naší expozici si budete moci prohlédnout rovněž e-Reception, unikátní technologii s non-stop provozem, která nabízí výrazné zefektivnění obslužnosti budov. Představuje širokou možnost využití v administrativních budovách, nemocnicích, hotelích, logistických centrech nebo státních úřadech a ve školách. Produkt lze snadno uzpůsobit pro různá využití v objektech všech možných zaměření. Jde o platformu, jejíž funkce lze dále rozvíjet a modifikovat na základě individuálních požadavků klienta. Lze ji využít mnoha způsoby, mimo jiné jako hotelový check-in, kiosek na vjezdech do logistických areálů, výdej benefitních karet a dárkových poukazů v obchodních centrech nebo registraci pacientů na soukromých klinikách. Usnadňuje a zrychluje registraci návštěv, ohlášení i navigaci na požadovanou schůzku.

Cloud24

M2C e-Reception

Přijďte na návštěvu našeho stánku 017DT v pavilonu A1 Digitální továrna na MSV v Brně. Rádi vám naše unikátní technologie představíme a ukážeme přidanou hodnotu, kterou jejich využíváním dostanete.  

Byl pro vás článek přínosný?