Hlavní navigace

Společnost Proact Czech Republic uspořádala první netradiční setkání se svými zákazníky věnované technologiím VMware a DellEMC

1. 4. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Proact
Dne 25. února 2019 proběhlo setkání se zákazníky v komorním prostředí divadla Viola. Na tomto setkání jsme zákazníkům představili portfolio produktů VMware a DellEMC.

Pavel Kovář ze společnosti VMware představil zákazníkům koncept Software Defined Data Center z pohledu VMware technologií, jaké jsou trendy, jednotlivé stavební prvky  z pohledu VMware produktů a výhled v dané oblasti. Zaměřil se také na serverové virtualizace, hyperkonvergované infrastruktury a Software Defined Storage, virtualizaci sítí, automatizaci a management SDDC. V prezentaci hovořil o produktech vSphere, vSAN, NSX, vRealize Operations Manager a vRealize Automation.

Společnost DellEMC zastupoval pan Petr Flek ze společnosti Tech Data AS Czech, který v průběhu prezentace představil portfolio produktů DellEMC, informoval zákazníky o tom, že technologie DellEMC je jedinečná skupina podniků, která organizacím poskytuje nezbytnou infrastrukturu pro budování jejich digitální budoucnosti, transformaci IT a ochranu jejich nejdůležitějších aktiv, tedy jejich informací.

V panelové diskusi shrnul Vít Létavka, CEO Proact a Igor Stonawski, Team Leader Proact, zkušenosti s jednotlivými VMware a DellEMC technologiemi nejen v České republice, ale i v PROACT IT GROUP.

Kromě představení aktuálních trendů od výrobců jsme našim zákazníkům nabídli mimořádnou příležitost prožít kabaretní kurs pravidel noblesního života pro začátečníky i pokročilé pod vedením Jiřího Langmajera a Hanuše Bora v divadelním představení „Přípitek aneb Cihla“.

podcast

Děkujeme zákazníkům a všem zúčastněným za vytvoření velmi příjemné a přátelské atmosféry a těšíme se na další setkání!

Společnost Proact byla založena v roce 1994 a zaměřuje se na dodávky komplexních řešení a služeb v oblasti správy, zabezpečení a ukládání velkého množství informací, dat a aplikací. Proact rovněž poskytuje související konzultace, analýzy, návrhy, implementace, podporu, servis, provozní služby a integraci s důrazem na zajištění bezpečné a nákladově efektivní péče o data v celém jejich životním cyklu.
Více informací na: www.proact.eu 

Byl pro vás článek přínosný?