Hlavní navigace

Společnost Munters celosvětově nasazuje IFS Field Service Management

27. 11. 2018
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: IFS
Řešení IFS poskytne zaměstnancům společnosti Munters v přibližně 25 zemích nástroje ke zvýšení produktivity, řízení nákladů a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Společnost IFS, která je celosvětovým specialistou na podnikové aplikace oznámila, že že společnost Munters, globální jednička v oblasti energeticky úsporných a udržitelných řešení pro úpravu vzduchu a technologií kontroly prostředí, se rozhodla nasadit IFS Field Service Management™ (FSM).

Společnost Munters formuje budoucnost odvětví úpravy vzduchu již od roku 1955. Pomocí inovativních technologií vytváří dokonalé prostředí pro zákazníky v celé řadě průmyslových odvětví, z nichž největší jsou potravinářství, farmaceutický průmysl a obor datových center. Společnost Munters působí po celém světě, přičemž výroba, prodej a služby jsou realizovány ve více než 30 zemích.

Společnost Munters používá IFS Applications™ jako svou hlavní ERP platformu již téměř 20 let. Nyní se proto rozhodla obohatit portfolio využívaných řešení společnosti IFS a začlenit také IFS FSM, aby mohla rozšířit své podnikání prostřednictvím globálního a škálovatelného řešení služeb. Mezi hlavní výhody pro společnost Munters patří:

  • jednotný globální systém v celé organizaci zajišťující vyšší spokojenost zákazníků,
  • vyšší produktivita terénních techniků,
  • kratší doba potřebná k poskytnutí služeb,
  • lepší kontrola nákladů včetně nižších cestovních výdajů a nákladů na přesčasy.

„Hledali jsme partnera, který by nám pomohl harmonizovat a optimalizovat naše globální obchodní procesy,“ uvedl Sebastien Leichtnam, Group Vice-President, Munters Group. „Na našem seznamu přání byl prvotřídní zákaznický servis a řešení, které by našim terénním technikům poskytovalo ty správné informace a nástroje. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě spolupracujeme se společností IFS, jsme si jisti, že nám dokáže nabídnout ty nejlepší znalosti a řešení, které nám pomohou zvýšit naši provozní efektivitu a umožní optimální řízení služeb v terénu a plánování.“

Řešení IFS FSM bude zavedeno v přibližně 25 zemích. Společnost Munters bude využívat kompletní řešení IFS FSM, aby vytvořila globálně sjednocený systém pro podporu potřeb zákazníků napříč celou organizací.

soutez_casestudy


Elni Kullmer, ředitelka společnosti IFS ve Skandinávii, dodala: „Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit, že společnost Munters rozšiřuje naše dlouhodobé partnerství a rozhodla se využívat naše přední řešení FSM. Těšíme se na pokračující spolupráci se společností Munters i v následujících letech, kdy budeme zajišťovat systémovou podporu jejích interních i externích procesů napříč celým hodnotovým řetězcem a dále zvyšovat celkovou efektivitu společnosti.“

Další info: www.ifsworld.com/cz/solutions/service-management/field-service-management/

Byl pro vás článek přínosný?