Hlavní navigace

Řízený sklad v Sumisho Global Logistics se SappyWMS

3. 11. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Aimtec.cz
Sumisho Global Logistics Europe GmbH je přední logistická společnost, která provozuje jednu ze svých poboček rovněž v Plzni na Borských polích. Hlavním zákazníkem této pobočky je japonská společnost Daikin, pro kterou zajišťuje materiálovou logistiku. Sumisho si pro zkvalitnění řízení svého skladu vybrala řešení SappyWMS od plzeňské společnosti AIMTEC a. s.

Logistické řešení na dosah

Společnost Sumisho Global Logistics Europe v Plzni si stanovila za cíl optimalizovat řízení skladů a celkově zefektivnit logistiku. Hledala partnera, který by jí pomohl těchto cílů ve stanovené době dosáhnout. Do úzkého výběru se dostala i společnost AIMTEC se svým řešení SappyWMS. Systém SappyWMS je určený pro komplexní řízení vnitropodnikové logistiky v rámci podnikového systému SAP ERP. Využívá standardních funkcionalit modulů SAP MM/WM, které podává v přehledné formě, a lze jej zároveň i přizpůsobit individuálním požadavkům společnosti Sumisho.

Nový logistický systém SappyWMS umožní ve společnosti Sumisho zjednodušit logistiku při příjmu a balení materiálu, sběr logistických kmenových dat a naskladnění materiálu do paletových zón. Dále bude také v reálném čase sledovat pohyb skladových položek prostřednictvím sledování unikátních manipulačních jednotek, tzv. handling units (HU).

Přínosy SappyWMS

„Od logistického systému SappyWMS od společnosti AIMTEC očekáváme především snížení provozních nákladů, zkrácení časové náročnosti při manipulaci s materiálem a efektivnější využití skladových procesů,“ dodává k projektu Tomáš Mucka, General Manager ve společnosti Sumisho.
Projekt nasazení SappyWMS byl zahájen na začátku léta 2015 se startem ostrého provozu v září téhož roku. V blízké budoucnosti bude předmětem spolupráce mezi společností Sumisho a AIMTEC pokrytí návazných procesů v oblasti interní logistiky a expedice. V případě expedice se jedná o zásobování zákazníka, firmy Daikin.

Sumisho Global Logistics Europe GmbH

Sumisho Global Logistics Europe GmbH s pobočkou v Plzni na Borských polích je evropská dceřiná společnost japonské Sumisho Global Logistics, která zajišťuje celkové logistické služby pro Sumitomo Corporation a rostoucí počet výrobních a obchodních společností nejen v Evropě, ale po celém světě. Mateřská společnost Sumitomo Corporation existuje již více než 400 let a dnes je jednou z předních světových obchodních společností s celou řadou úspěšných obchodních zájmů po celém světě.

Cloud24

Plzeňská pobočka společnosti Sumisho Global Logistics Europe nasazuje řešení SappyWMS pro řízení skladu.

Další info o produktu: SappyWMS

Byl pro vás článek přínosný?