Hlavní navigace

Minerva získala celosvětovou cenu za nejvyšší nárůst v prodeji licencí APS řešení od společnosti Siemens

14. 7. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Pixabay.com
Minerva Česká republika a Slovensko, Silver Solution Provider společnosti Siemens, získala na celosvětovém setkání partnerů společnosti Siemens ocenění za nejvyšší nárůst prodeje licencí produktu SIMATIC IT Preactor, Advanced Planning and Scheduling.

Ve dnech 13. - 16. června 2016 proběhlo tradiční setkání partnerů společnosti Siemens, skupiny Industry Software v anglickém Chippenhamu pod názvem SIMATIC IT Preactor Partner Meeting. Během setkání byly na programu prezentace novinek produktu SIMATIC IT Preactor pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby, představení případových studií a produktové školení.

Ocenění pro společnost Minerva Česká republikaKaždoroční setkání je místem, kde si partneři vyměňují zkušenosti s implementacemi produktu po celém světě. Součástí je předávání cen v různých oblastech. Minerva získala celosvětové ocenění za nejvyšší prodej licencí: Greatest Increase in License Sales 2016 produktu SIMATIC IT Preactor Advanced Planning and Scheduling. Minerva dodala v relevantním období licence APS SIMATIC IT Preactor například do společnosti Fortaco, do několika závodů firmy Epcos, Retigo a implementovala ve společnosti Siemens Automation Czech.

Společnost Minerva je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě. Minerva je Silver Solution Provider společnosti Siemens (dříve Preactor International) připravená implementovat po celé Evropě.

DT24

Minerva ČR je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Minerva ČR je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánování podnikových zdrojů (ERP) a více než 150 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Rusku, na Ukrajině a v Litvě potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu ČR závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.eu.

Preactor International se sídlem ve Velké Británii patří pod globální společnost Siemens, která je jedničkou mezi společnostmi specializující se na vývoj softwaru pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby. Přes své partnery dodává APS řešení a softwarovou podporu po celém světě. Více než 4500 společností v 88 zemích používá SIMATIC IT Preactor téměř každodenně od plánování výroby po logistiku a plánování zdrojů. Preactor založil partnerství s více než čtyřmi sty společnostmi po celém světě s cílem poskytovat místní odborníky pro podporu implementace APS řešení každé výrobní firmě.

Byl pro vás článek přínosný?