Hlavní navigace

Jenni Flinders je novou ředitelkou VMware pro obchodní kanály

11. 4. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: VMware
Nová ředitelka bude na své pozici odpovědná za zpracování a realizaci celkové strategie společnosti VMware pro obchodní kanály a programy pro její globální ekosystém poskytovatelů řešení, distributorů, výrobců zařízení a telekomunikačních partnerů.

Jejím přímým nadřízeným bude Brandon Sweeney, senior vice president, Worldwide Commercial and Channel Sales, VMware.

soutez_casestudy

„Jenni má mimořádně bohaté zkušenosti se spoluprací s rozmanitými partnery v oboru IT a na své nové pozici bude pro VMware nepochybně velkým přínosem,“ říká Brandon Sweeney. „Bude v úzké spolupráci s naší sítí špičkových partnerů pomáhat zákazníkům urychlovat digitální transformaci, integrovat veřejné cloudy ve velkém a rozvíjet jejich podniky.“

Jenni Flinders si do společnosti VMware přináší rozsáhlé zkušenosti z oboru IT. Předtím vykonávala funkci generální ředitelky konzultantské společnosti Daarlandt Partners, kde se specializovala na poradenství v oblasti strategií rozvoje prodejních kanálů. Dříve pracovala 15 let ve společnosti Microsoft na různých manažerských pozicích v oblasti prodejních kanálů, obchodu a marketingu v různých částech světa a segmentech trhu. Jenni Flinders je také členkou správní rady neziskového dětského centra Boys & Girls Club of Bellevue ve Washingtonu a umělecké scény Tateuchi Center.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku