Hlavní navigace

Česká společnost ALEF Distribution získala evropskou cenu za distribuci dat v cloudu

17. 7. 2018
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ALEF Group
NetApp, autorita pro práci s hybridními cloudy, na začátku léta ve španělské Seville udělila výroční ceny partnerským společnostem z celého světa. Mezi oceněními byla i česká firma ALEF Distribution ze skupiny ALEF Group, která aktuálně působí na sedmi evropských trzích. Ta cenu po několika letech úspěšně obhájil, poprvé ji obdržel v roce 2014. ALEF letos získal ocenění za výbornou distribuci produktů pro cloudová řešení.

„Zákazníci a výrobci se vyrovnávají s digitalizací a souvisejícími změnami, které přináší do světa IT. Naši partneři jsou toho přirozenou součástí,“ říká hlavní ředitel společnosti NetApp Partners, Pathways & Commercial Alfred Manhart a dodává: „Například uvidíme mnohem více automatizace infrastruktury a využívání služeb souvisejících s umělou inteligencí. Jsme přesvědčeni, že tento nový svět vytvoří pro naše odvětví obrovskou příležitost. Naše ocenění EMEA Partner Excellence Awards uznává inovátory. Ocenění jednoznačně ukazují cestu do datově řízené budoucnosti s více cloudy.“

Data jsou kritickým faktorem úspěchu

Nejvyužívanější technologií NetApp v rámci ALEF Group je FAS (NetApp Fabric-Attached Storage). V nabídce NetApp jsou mimo jiné i AFF entry modely, špičková technologie, která je cenově dostupná či HCI – bezúdržbové zařízení pro práci v cloudu, které je možno efektivně škálovat podle potřeb konkrétních firem.

„Data jsou dnes kritickým faktorem pro úspěšné naplnění cílů různorodých organizací po celém světě. NetApp zajišťuje business kontinuitu svým zákazníkům tím, že tyto data umí efektivně spravovat, pomáhá je pochopit a využít v jejich prospěch,“ říká Jan Zapletal, Business Development Manager ALEF.

Ocenění i pro lektora

Z týmu ALEF NULA byl v červnu oceněn i lektor Ján Janovič. Získal certifikát Instructor Excellence Award, který obdržel na základě hodnocení absolventů jeho kurzů. Každý rok toto ocenení získá na celém světě 25 % nejlepších lektorů hodnocených v rámci CCSI (Certified Cisco System Instructor). Ocenění získal Ján Janovič za kurzy produktů společnosti Cisco, které se týkají přípravy na certifikační zkoušku CCIE Routing & Switching (Cisco Certified Internetworking Expert), což je nejvyšší možná úroveň, kterou lze dosáhnout u produktů této firmy.

Studenti hodnotí kvalitu obsahu kurzu, instruktora, jeho technické znalosti, komunikačné dovednosti, ale i prostředí, ve kterém kurzy probíhají. Ocenění je potvrzením toho, že společnost ALEF NULA ve svém oboru poskytuje špičková školení a instruktory v regionu.

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jednou největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cloudového řešení, cybersecurity, Collaboration, IoT nebo IPTV s působností ve Střední a východní Evropě. Experti z nangu.TV se z karlínské kanceláře starají o platformu IPTV televize, na které mimo jiné běží O2 TV, T-Mobile nebo Swiscom.

soutez_casestudy

ALEF Distribution získala evropskou cenu za distribuci dat v cloudu
Od zástupců NetApp přebírá cenu společně s finanční odměnou Martin Čársky, Sales Director ALEF Distribution Slovensko (uprostřed)

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti. Společnost aktuálně působí na českém, slovenském, maďarském, chorvatském, slovinském, srbském a rumunském trhu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku