Hlavní navigace

Výkonným ředitelem Monster Career CZ se stal Michal Vydržel

12. 9. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Monster Career CZ
Novým country managerem a výkonným ředitelem Monster Career CZ je Michal Vydržel, který do společnosti přišel z Microsoftu. Má více než dvacetileté zkušeností z IT a finančního segmentu.

Michal Vydržel pracoval mimo jiné na Wall Streetu ve společnostech Goldman Sachs a Morgan Stanley. V Microsoftu působil na mezinárodní pozici a dříve zastával funkci senior vice presidenta ve firmě Y Soft. Vystudoval prestižní University of Virginia, kde získal titul MBA.

Jako country manager a výkonný ředitel v Monster Career CZ zodpovídá za nastavení a řízení kompletní strategie společnosti na českém trhu, veškeré finanční a obchodní aktivity, marketing i lidské zdroje. 

„Mým cílem je, aby se Monster Career CZ stal úspěšnou značkou na českém trhu, čehož chci docílit prostřednictvím relevantní strategie a s pomocí skvělého týmu, který mám k dispozici. Očekávám, že se nám během následujícího roku podaří viditelné posílení naší pozice na tuzemském trhu,“ shrnul své cíle a plány v čele Monster Career CZ Michal Vydržel.

CS24

Se svým týmem se plánuje soustředit zejména na možnosti, které poskytuje celosvětová síť Monster, v popředí s mezinárodním sourcingem talentů, ale také posílit rozvoj vlastních unikátních produktů a služeb, jako je Talent Acqusition (dříve Talent Sourcing). 

„Naše primární strategie se bude z internetové inzerce měnit na přivádění talentů ze zahraničí nebo dosazování expatů, kteří už v České republice žijí. Máme k tomu skvělý mezinárodní tým hovořící dvanácti cizími jazyky a také rozsáhlou síť sesterských společností po celém světě. Už teď rozumíme zahraničnímu lidskému kapitálu a chceme se v této oblasti stát číslo jedna agenturou na Českém trhu. Tuto strategii vnímám jako ideální řešení aktuální situace na trhu práce, kde je kvůli extrémně nízké nezaměstnanosti stále náročnější obsadit volné pracovní pozice,“ dodává Michal Vydržel.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku