Hlavní navigace

Pavel Škarda přechází na pozici Program Management and Strategy Manager v UPC

13. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: UPC Česká republika
Z nové pozice Program Management and Strategy Manager bude od 15. července zaštiťovat veškeré programové a strategické projekty ve společnosti UPC Česká republika.

Pavel Škarda se zároveň bude podílet na obchodní strategii UPC a adaptaci korporátních projektů do českého prostředí. Bude pracovat přímo pod vedením generálního ředitele UPC Frans-Willema de Kloeta a stane se součástí desetičleného týmu TOP managementu.

V UPC pracuje Škarda už 11 let. Prošel si různými pozicemi od trenéra technických dovedností až po vedoucí místa klientského centra. Předtím pracoval v oblasti logistiky. Škarda pochází z Prahy, ve volném čase rád cestuje a provozuje horskou turistiku, mluví anglicky a francouzsky a aktuálně studuje na VŠE na Fakultě mezinárodních vztahů.

Škardovu současnou pozici Planing and Reporting Managera klientského centra převezme Simona Hrušková, která v UPC pracuje od roku 2007. Na starosti bude mít především zastřešování projektů a procesů, rozvoj a komunikaci napříč klientským centrem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku