Hlavní navigace

Firma ALEF získala ocenění Business Superbrands 2020

4. 2. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ALEF
Česká společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, získala ocenění Business Superbrands 2020. Stala se tak jednou z mála B2B značek působících na českém trhu, které na základě přísných kritérií ocenění obdržely.
redakce 4. 2. 2020
Doba čtení: 1 minuta

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, F5, AWS, Microsoft a další, se kterými má více než 25 let zkušeností. ALEF patří mezi největší a nejstabilnější distributory v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Skupina ALEF působí také v Polsku, Řecku, na Maltě, na Kypru, v Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře a Severní Makedonii. V současné době zaměstnává přes 380 lidí.

„Pro naše zákazníky fungujeme jako distributor i partner. Máme hluboké technologické znalosti, které využíváme také při školeních v oblasti datové infrastruktury, IT bezpečnosti a hlasové komunikace. Vážíme si toho, že jsme za naši dlouhodobou práci získali toto ocenění,“ říká Pavel Kunert, Group Marketing Manager skupiny ALEF.

Titul Business Superbrands 2020, který je v České republice udělován po svém obnovení již sedmým rokem, získávají pouze značky, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky. Rozhodující slovo má expertní komise Business Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Autor článku