Hlavní navigace

Firma ALEF získala ocenění Business Superbrands 2020

4. 2. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ALEF
Česká společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, získala ocenění Business Superbrands 2020. Stala se tak jednou z mála B2B značek působících na českém trhu, které na základě přísných kritérií ocenění obdržely.

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, F5, AWS, Microsoft a další, se kterými má více než 25 let zkušeností. ALEF patří mezi největší a nejstabilnější distributory v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Skupina ALEF působí také v Polsku, Řecku, na Maltě, na Kypru, v Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře a Severní Makedonii. V současné době zaměstnává přes 380 lidí.

soutez_casestudy

„Pro naše zákazníky fungujeme jako distributor i partner. Máme hluboké technologické znalosti, které využíváme také při školeních v oblasti datové infrastruktury, IT bezpečnosti a hlasové komunikace. Vážíme si toho, že jsme za naši dlouhodobou práci získali toto ocenění,“ říká Pavel Kunert, Group Marketing Manager skupiny ALEF.

Titul Business Superbrands 2020, který je v České republice udělován po svém obnovení již sedmým rokem, získávají pouze značky, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky. Rozhodující slovo má expertní komise Business Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku