Hlavní navigace

Seznam.cz Email nově pro iOS

30. 3. 2015

Sdílet

Od tohoto týdne je v App Store připravena aplikace „Seznam.cz Email“. Díky ní budou moci lidé využívat své účty pohodlně a bez omezení. „Aplikace ctí platformu, to znamená, že se v maximální míře přizpůsobuje operačnímu systému, čímž umožňuje komfortní využívání všech ovládacích prvků, na které jsou lidé zvyklí,“ uvádí David Finger, produktový manažer služby Seznam.cz Email.

Po instalaci se stačí přihlásit uživatelským jménem a heslem, od tohoto okamžiku se lidé dostanou do jednoduchého a přehledného prostředí e-mailového klienta. Samozřejmostí je možnost stažení zpráv do paměti telefonu, což umožní jejich prohlížení i v okamžicích, kdy je zařízení bez internetového signálu. Dále aplikace umožňuje pro zvýšení bezpečnosti volbu PIN kódu.

„Tímto zpřístupňujeme schránky pro většinu mobilních zařízení. Aplikace pro Android i Windows Phone jsou již nějakou dobu na světě a i na jejich vývoji neustále pracujeme. Pro všechny uvedené platformy budeme nadále přinášet další aktualizace, které lidem umožní mít svou elektronickou poštu vždy po ruce,“ uzavírá Finger.

Seznam.cz Email registruje 8,3 milionu aktivních adres. Jenom v únoru odeslalo nebo přijalo zprávu 2,5 milionu unikátních uživatelů a prostřednictvím mobilních zařízení své schránky využívá téměř půl milionu z nich.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?