Hlavní navigace

Minerva opět míří do Saudské Arábie

1. 4. 2015

Sdílet

Tentokrát se jedná o mezinárodní projekt místního partnera QAD, Abdulla Fouad, kde Minerva v rámci implementace ERP QAD participuje na konkrétním podprojektu. 

Minerva ČR se zapojila do mezinárodního projektu implementace ERP QAD v mlékárenské společnosti SADAFCO (Saudia Diary & Foodstuff Company, www.sadafco.com). SADAFCO je významným výrobcem s vlastní distribucí mléka, másla, zmrzliny, sýrů a dalších produktů.

Část, za kterou je Minerva zodpovědná, je implementace vlastního řešení automatického sběru dat (ADC) pomocí čárových kódů pro QAD 2014 SE a etapa začíná ve třech lokalitách. SADAFCO pokryje zmíněným řešením ADC firemní procesy příjem výrobku, přesuny zboží, expedice, dosledovatelnost výrobku a materiálů. Řešení celkově procesy zrychlí a zpřesní. Minerva již v minulosti úspěšně naimplementovala zmíněné řešení, které vyvinula, nadnárodním výrobcům na různých místech světa.

Společnost Minerva je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?