Hlavní navigace

IDC CEMA a Syscom Software jsou novými členy ICT Unie

27. 3. 2015

Sdílet

„Jsem potěšen, že právě v době, kdy ICT Unie ‚slaví‘ pět let svého fungování, přicházejí další dva noví členové. Firmy IDC si vážím jako analytické společnosti v oboru ICT, která je významná i celosvětově, Syscom Software zase jako úspěšného českého dodavatele komplexních IT řešení a služeb. Pro široké spektrum aktivit našeho sdružení i činnost jednotlivých pracovních Unie jde o velmi vítané posily,“ uvedl prezident ICT Unie Svatoslav Novák.

„Činnost ICT Unie již sledujeme delší dobu. Jako dodavatel IT řešení hlavně pro státní správu věříme, že naše členství v ICT Unii nám umožní společně s nejvýznamnějšími firmami z IT v České republice konzultovat nejnovější trendy z této oblasti a budeme součástí platformy, která se vyjadřuje k připravované legislativě,“ říká prokurista společnosti Syscom Software Vladimír Němec.

Čtěte také:
→ ICT Unie a Ministerstvo vnitra ČR budou spolupracovat na rozvoji eGovernmentu
Ministerstvo vnitra a ICT Unie uzavřely 17. prosince 2014 memorandum o spolupráci. Chtějí tak koordinovaně přispět k dalšímu rozvoji eGovernmentu a efektivnímu i transparentnímu fungování veřejného sektoru v České republice.
→ ICT Unie kritizuje způsob řízení e-Governmentu v Česku
Nespokojila se ovšem jen s kritikou, ale zformulovala i doporučení pro jeho zlepšení.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality