Hlavní navigace

Check Point přináší další pokrok v zabezpečení koncových zařízení

22. 9. 2009

Sdílet

Nové zabezpečení webového prohlížeče Check Point WebCheck chrání počítače proti rostoucímu množství on-line hrozeb, zatímco technologie Check Point OneCheck poskytuje jednotné přihlášení, které zajišťuje přístup ke všem bezpečnostním subsystémům. Check Point VPN Auto-Connect dále zjednodušuje práci a použitelnost celého systému.

Check Point Endpoint Security R72 díky technologii pro zabezpečení prohlížeče WebCheck přináší lepší zabezpečení koncových zařízení společně s uživatelskou jednoduchostí, které byly ve firemní oblasti dříve nepředstavitelné. WebCheck nabízí dvojí režim prohlížeče, který odděluje podniková data od internetu, což umožňuje uživatelům bezpečně surfovat po webu s plnou ochranou například proti phishingovým útokům či automaticky stahovanému malwaru, známé jako „drive-by downloads" útoky. Tímto způsobem jsou veškeré snahy o útok odděleny a izolovány. Dodatečné informace o Check Point WebCheck lze nalézt na adrese: www.checkpoint.com/products/webcheck/.

Za účelem dalšího zjednodušení používání přidal Check Point Endpoint Security R72 sjednocené přihlašování OneCheck a VPN Auto-Connect pro vzdálený přístup. OneCheck automaticky odemyká všechny bezpečnostní subsystémy, včetně přihlášení do Windows, šifrování disků, šifrování médií a VPN, a to s pomocí jediného přihlášení. Nový VPN Auto-Connect zajišťuje nepřerušené připojení pro koncové uživatele během jejich přesunů mezi LAN a bezdrátovým připojením. VPN Auto-Connect zajistí automatické připojení po úspěšné autentizaci přes OneCheck včetně korektní konfigurace vzdáleného přístupu k podnikové síti, čímž snižuje požadavky na helpdesk IT oddělení. Výsledkem pro uživatele je plynulé a automatické připojení prostřednictvím VPN bez nutnosti dalšího připojování nebo identifikace.

 

Více informací o Check Point Endpoint Security R72 lze nalézt na adrese: www.checkpoint.com/products/endpoint_security/.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?