Hlavní navigace

CCV Informační systémy personálně posiluje služby elektronické výměny dokladů

4. 6. 2014

Sdílet

Společnost tak reaguje na rychle se zvyšující poptávku po službách jejího konsolidačního centra pro elektronickou výměnu dokladů, které v loňském roce zaznamenalo pětinový meziroční nárůst objemu přenesených zpráv na více než dvacet milionů elektronických objednávek, faktur, dodacích listů a dalších dokladů pro tisíce obchodujících protistran.

Michal Rezner (37 let, na titulním obr. vlevo) má za sebou bohatou praxi jako team leader a project manager v oblasti informačních systémů. V minulosti se aktivně podílel na projektech v oblasti mapových serverů, GIS, webových a mobilních aplikací. Vystudoval finanční řízení na Soukromé vyšší odborné škole ekonomické a dopravní v Ostravě, na které navázal studiem MBA na B.I.B.S. v Brně. Je ženatý a má dvě malé děti, které naplňují jeho volný čas. Pokud mu přeci jen nějaký zbude, pak se aktivně věnuje sportu. Vedle zimního snowboardingu a lyžování to je především cyklistika, ve které si porovnává své síly s ostatními v amatérských závodech.

Michal Kuráň (33 let, na titulním obr. vpravo) přišel do obchodního týmu v CCV Informační systémy v roce 2013 ze společnosti ACNielsen Czech Republic, kde pracoval jako obchodní konzultant na portfoliu klientů z lékárenského a FMCG trhu. Na manažerskou pozici s odpovědností za rozvoj EDI do nových segmentů postoupil díky úspěšným akvizicím řady významných zákazníků z oblasti tradičního maloobchodu, internetových obchodů nebo specializovaných velkoobchodů. Je ženatý a mezi jeho zájmy patří horostěna, alpská turistika a míčové sporty.

„Mám velkou radost, že poptávka po elektronické komunikaci EDI roste nejen v tradičních oblastech, jako je moderní maloobchod, ale rozšiřuje se také do nových segmentů. Není tedy náhoda, že personálně posilujeme na manažerských postech, ale rozšířili jsme tým konzultantů, softwarových inženýrů i centrum služeb. Celkově jsme naši divizi rozšířili o téměř desítku nových kolegů tak, abychom mohli i nadále zajišťovat odpovídající úroveň služeb,“ komentuje změny David Reichel, ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?