Hlavní navigace

Věčný ransomware: Konference VeeamON Tour 2023 ukáže cestu k neměnnosti, odolnosti a obnově dat

12. 9. 2023
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: © Minerva Studio - Fotolia.com
Ransomware tu už zůstane a firmy se musí této nové realitě přizpůsobit a rozšířit svou obranu. Jak toho mohou české podniky dosáhnout, jako mohu firmy všech velikostí a ze všech odvětví využívat cloud k efektivní a škálovatelné ochraně dat a pracovních úloh – a také jak získat nejlepší obrannou linii proti ransomwaru prostřednictvím rychlé a spolehlivé obnovy dat, ukáže program konference VeeamON Tour: Expand 2023.

Konference se uskuteční 12. září 2023 v hybridním formátu – fyzicky v konferenčním centru Spojka Events Karlín v Praze a online. Účast na konferenci je zdarma a registrace je možná na stránkách konference.

V devíti specificky zaměřených prezentacích této komunitní konference experti na obnovu dat odhalí, že pokud jde o překonání hrozby, kterou představují kybernetičtí zločinci, je útok tou nejlepší obranou. A hrozba je to reálná a všudypřítomná – jak ukázala nová zpráva Ransomware Trends Report 2023, 93 % kybernetických útoků je zaměřeno na zálohovací úložiště a 45 % cílí na produkční data.

soutez_casestudy

Účastníci konference VeeamON Tour: Expand 2023 budou mít mimo jiné i příležitost zjistit, jak využít více než 500 nových funkcí a vylepšení řešení Veeam Backup & Replication v12 k modernizaci své ochrany dat a implementaci neměnných řešení pro odolnost a obnovu dat, která zabrání útokům i dalším katastrofám. Program konference nabídne i detailní pohled na řešení Microsoft 365 Backup nebo Kubernetes Data Protection with Kasten K10.

Veeam je lídrem v oblasti řešení na ochranu dat a zotavení po ransomwaru. Potvrzuje to i jeho umístění do Kvadrantu lídrů v Magickém kvadrantu podnikových softwarových řešení na zálohování a obnovu dat pro rok 2023, který sestavuje společnost Gartner. Ta již posedmé v řadě označila Veeam za lídra magického kvadrantu a počtvrté v řadě jej umístila na nejvyšší příčku ve schopnosti realizace, což dokládá, proč si podniky vybírají právě řešení Veeam. Podle studie IDC Semiannual Software Tracker 2H'22 je Veeam i celosvětovou jedničkou na trhu softwaru pro replikaci a ochranu dat. 

Byl pro vás článek přínosný?