Hlavní navigace

Společnost Comparex v ČR nově vede Miroslav Holuša

21. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Comparex
Generálním ředitelem společnosti Comparex pro Českou republiku a Slovensko je od 1. dubna 2017 Miroslav Holuša. Do funkce ho uvedl Alexander Kutowski, výkonný viceprezident společnosti Comparex pro region východní Evropy. Miroslav Holuša nahradil Petra Dupáka, který ve firmě působil více než 12 let a od roku 2011 ji vedl. Nyní po vzájemné dohodě odchází, aby se mohl více věnovat své rozrůstající se rodině a osobnímu životu.

Miroslav Holuša přichází ze společnosti Hewlett Packard, kde jako ředitel byl zodpovědný za poskytování profesionálních služeb v České republice a na Slovensku. Předtím pracoval na pozici country manažera ve společnosti Diebold Czech Republic & Slovakia a v dalších IT společnostech, mimo jiné IBM nebo Sun Microsystems.

soutez_casestudy

„Celý svůj profesní život se s radostí orientuji na potřeby a přání svých zákazníků. Bez ohledu na to, jak samozřejmě a jednoduše to zní, jsem přesvědčen, že právě toto musí být i nadále naším hlavním cílem. Změny v IT jsou v dnešní době mnohem významnější, než řada z nás vnímá. Nabízí se ohromný prostor pro zefektivnění práce našich zákazníků, který ale zároveň znamená změnu myšlení a celkové vnímání práce. Nyní je našim nejdůležitějším úkolem tuto změnu zákazníkům vysvětlit a v čase změn stát po jejich boku. Společnost Comparex má veškeré předpoklady být v naplnění této vize úspěšná. Jsem velmi rád, že mohu vést tuto společnost a budu se snažit v co nejkratším čase provést veškeré potřebné kroky k naplnění všech našich cílů.“ říká o svých záměrech ve vedení společnosti Comparex CZ & Slovakia její nový generální ředitel Miroslav Holuša.

Miroslav je ženatý a má dvě děti. Kromě rodiny se ve svém volném čase věnuje sportu, má rád dobré filmy a hudbu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku