Hlavní navigace

WiMAX Českých Radiokomunikací spuštěn z dalších šesti lokalit

3. 9. 2009

Sdílet

K rozšíření pokrytí technologií WiMAX došlo v Liberci spuštěním vysílače ve Vratislavicích. V Brně byl třetí vysílač spuštěn v Nebovidech. Předchozí vysílače byly v obou městech uvedeny do provozu již v průběhu července 2009. Spuštěním dalších vysílačů z těchto lokalit dojde ke zvýšení plošného pokrytí a kapacity v daných městech.

„Od našich zákazníků v regionech jsme zaznamenali velmi pozitivní ohlasy na dostupnost služeb na bázi technologie WiMAX," říká Marcel Procházka, manažer rozvoje služeb a podnikání Českých Radiokomunikací. „V tuto chvíli je již technologie dostupná ve více než polovině měst, kam bude WiMAX v letošním roce rozšířen," dodává Marcel Procházka.

K dnešnímu dni je WiMAX Českých Radiokomunikací dostupný v těchto městech (pořadí dle spouštění, tučně jsou vyznačena nově spouštěné lokality):

-           Praha - Žižkov, Strahov, Prosek + Chodov

-              Ostrava

-              Olomouc

-              Brno Hády + FN

-              Liberec - Ještěd

-              Pardubice

-              Znojmo

-              Opava

-              Prostějov

-              Plzeň

-              České Budějovice

-           Zlín

-           Ústí nad Labem

-           Karlovy Vary

-           Brno - Nebovidy

-           Liberec - Vratislavice

-           Uherské Hradiště

 

Přehledové mapy s pokrytím signálem technologie WiMAX a bližší informace o službách Premium WiMAX a Business WiMAX naleznete na stránkách Českých Radiokomunikací www.radiokomunikace.cz.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?