Hlavní navigace

Safetica získává investici ve výši 2,5 milionu dolarů

11. 12. 2014

Sdílet

„“Jsem rád, že mohu pomáhat českým firmám dobývat světový technologický trh, Safetica je příkladem toho, že české know-how se dokáže prosadit doma i ve světě,“ říká Ondřej Tomek, který do Safetiky investoval poprvé v roce 2012 a je investorem i v dalších českých společnostech.

„Mezi naše klienty patří leadeři z oblasti automobilového průmyslu, finančnictví, ministerstva, zástupci obecné státní správy, špičkové strojírenské firmy, reprezentanti petrochemického průmyslu, i logistiky,“ říká Jakub Mahdal, CEO společnosti Safetica Technologies.

„Naši zákazníci začínají pomalu, ale jistě, objevovat výhody a možnosti úspor, které jim náš software nabízí, oceňují kvalitu, širokou nabídku funkcí, nízké náklady na implementaci i snadnou použitelnost. Toto Safeticu výrazně odlišuje od konkurentů,“ dodplňuje Mahdal.

Safetica DLP (Data Loss Prevention) software dokáže předcházet škodám, odhalovat neoprávněné manipulace s informacemi i šetřit náklady prostřednictvím zjištění míry používání počítačových i síťových prostředků a odhalením jejich neefektivního využití.

Safetica Technologies dnes poskytuje služby více než 140 tuzemským a zahraničním podnikům. Mezi partnery Safetica Technologies se řadí distributoři globálních antivirových výrobců a zkušení systémoví integrátoři. Produkty společnosti a jejich podpora jsou dostupné ve více než 50 zemích světa na 5 kontinentech.

Čtěte také:
→ V centru zájmu je DLP - prevence úniku dat
Data Leak Prevention (DLP) je jeden z nejrychleji rostoucích segmentů bezpečnostních aplikací. Stále se však jedná o téma nové a pro spoustu společnosti neznámé. Jak může DLP firmám pomoci zachránit informace v řádu milionu korun nebo i samotnou existenci?
→ Menší české podniky citlivá data příliš nechrání
Úniky citlivých dat představují závažnou hrozbu, která může velmi negativně ovlivnit fungování podniku. Jejich nebezpečí tkví mimo jiné i v tom, že se o nich firma vůbec nemusí dozvědět. Setká se až s následky a po příčině může marně pátrat. Jak jsou na tom české podniky s ochranou citlivých dat?

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?