Hlavní navigace

Red Hat představuje škálovatelné řešení pro ukládání a správu nestrukturovaných dat

19. 12. 2011

Sdílet

Začátkem října tohoto roku oznámil Red Hat akvizici společnosti Gluster, která se věnuje open source řešením pro ukládání a správu nestrukturovaných dat. Nový produkt přináší funkce pro správu úložišť s nestrukturovanými daty. Nově složený tým zaměřený na ukládání a správu dat usilovně pracoval a pracuje na vytvoření a zdokonalení produktu Red Hat Storage Software Appliance.

Red Hat Storage Software Appliance vychází z produktů GlusterFS 3.2 a Red Hat Enterprise Linux 6.1. Toto softwarové řešení podle tiskového vyjádření společnosti umožňuje podnikům vyřešit problémy s fyzickým ukládáním dat prostřednictvím virtualizace, standardizace a škálovatelnosti na vyžádání.

Novinka se podle Red Hatu hodí pro organizace s velkými nároky na úložiště a na různorodou práci například s digitálními médii a sítěmi pro doručování obsahu (CDN - content delivery networks), pomocná datové úložiště, sdílení souborů, zálohování a archivaci. Red Hat Storage Software Appliance lze zakoupit u společnosti Red Hat. K dispozici je i bezplatná trialverze. Pro více informací navštivte stránky www.redhat.com/storage.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?