Hlavní navigace

Pozvánka na virtuální Red Hat Summit 2021

21. 4. 2021

Sdílet

K dispozici bude několik nepřetržitě otevřených diskusních místností podle témat a zájmů, nejen se zamřením na open source, hybridní cloud, kontejnery, edge computing a další.

V rámci letošního ročníku vystoupí vedle předních osobností open source světa, analytiků a uživatelů OS technologií i herec Joseph Gordon-Levitt, muzikant Ben Folds nebo filmový tvůrce a držitel Muhammad Ali Humanitarian of the Year ceny Mick Ebeling.

Red Hat Summit Virtual Experience nabídne řadu způsobů, jak se zapojit do diskuse, něco si vyzkoušet, zůstat v obraze, odpočinout si a relaxovat. Součástí summitu bude i digitální výstavní hala, která zahrnuje virtuální stánky Red Hatu a expozice desítek partnerů. Zde bude možné komunikovat s Red Hatters, stáhnout si materiály, setkat s partnery a dozvědět se více o konkrétních technologiích, produktech a nabídkách.

Virtuální prostředí Red Hat Summitu 2021 nabídne nepřeberné množství jak vzdělávacích, tak zábavních aktivit, kdy si účastníci budou moci zahrát hry založené na OS, zacvičit si fitness nebo oční jógu, vyfotit se v salonku, naučit se vařit, nakoupit za získané body ve speciální online obchodě nebo poslouchat zajímavé podcasty.

> Další info a registrace

Zajímají vás informační technologie a chcete získat nadhled?

Odebírejte náš Newsletter, který posíláme zpravidla dvakrát do měsíce a který obsahuje výběr unikátních článků nejen našich autorů, ale také ze sítě mezinárodního vydavatelství IDG.

» Přihlaste se zdarma! [Odběr můžete kdykoli zrušit]

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?