Hlavní navigace

Přijďte na seminář „Využijte období recese ke zdokonalení procesů a buďte připraveni na růst“

3. 3. 2009

Sdílet

Seminář se koná 16. dubna 2009 v prvorepublikové budově Autoklubu ČR na Opletalove ulici č. 29 v centru Prahy. Významnými přednášejícími, kteří exkluzivně vystoupí na semináři, je předseda evropské organizace Odette International John Canvin a zástupkyně Renaultu ve slovinském závodě Revoz Simona Rihtar.

 V loňském roce, mimo českých dodavatelů, přijeli na seminář účastníci ze Slovenska, Maďarska, Polska a Rumunska. Letošní ročník s názvem „Využijte období recese ke zdokonalení procesů a buďte připraveni na růst" je zaměřen na postavení dodavatelů v současném období finanční a hospodářské recese. Důraz bude kladen na štíhlé procesy napříč dodavatelským řetězcem s využitím dostupných best practices.

Informace z prostředí evropského automobilového průmyslu z pohledu OEM a dodavatelů podá ve svém vystoupení předseda evropské automobilové organizace Odette International John Canvin. Nesporným přínosem bude účast Simony Rihtarové ze slovinského závodu Renault, kde se montuje například Renault Twingo. Jako zástupce OEM je inspirativním bodem v programu s požadavky a přístupem ke svým dodavatelům. Tradičně vystoupí Terry Onica a Etienne Ouvry ze společnosti QAD, kteří úzce spolupracují jak s automobilovými organizacemi, tak se samotnými automobilkami a dodavateli. Účastníci budou informováni o připravovaných změnách ve standardu MMOG/LE (Materials Management Operations Guideline/Logistics Evaluation), který je celosvětově používán v automobilovém průmyslu. Vladimír Bartoš z Minervy představí lokální podporu, zavedení a přínosy štíhlé výroby a dále například mapu podnikových procesů, která vyhovuje požadavkům standardu.

Pro registrované účastníky je vstup na seminář zdarma. On-line registrace bude otevřena v březnu na www.minerva-is.eu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?