Hlavní navigace

Minerva Česká republika oslavila 25 let od svého založení

18. 7. 2017

Sdílet

Minerva Česká republika patří k významným dodavatelům podnikových aplikací v čele s ERP systémem QAD pro výrobní podniky. Aktuálně se umístila na 45. místě v žebříčku TOP 100 ICT společností v ČR, který vydává každoročně vydavatelství IDG. Minerva je stabilní společností a důvěryhodným partnerem pro své zákazníky.

„Minerva je středně velká a stabilní firma. Za uplynulých 25 let jsme implementovali ERP systém QAD do více než 200 firem. V loňském roce jsme zaznamenali mírný nárůst a uzavřeli jsme zajímavé zakázky jak v České republice, tak v rámci mezinárodních projektů v zahraničí. Mezi naše obchodní partnery patří silné nadnárodní společnosti QAD a Siemens PLM Software. Jejich podnikové aplikace implementujeme ve výrobních společnostech a poskytujeme následnou podporu,“ uvedl Petr Koptík, obchodní ředitel a předseda představenstva společnosti Minerva Česká republika, a.s. „Velmi si vážíme přízně našich zákazníků a věříme, že naše spolupráce bude trvat i nadále,“ dodal.

Minerva ČR pomáhá výrobním společnostem řídit jejich podnikové procesy a pomáhá podnikům k vyšší efektivitě. Jako člen automobilové asociace ODETTE a jediná společnost v ČR už 10 let poskytuje dodavatelům automobilového průmyslu školení a audity globálního standardu MMOG/LE. Mezi zákazníky společnosti Minerva patří například Bioveta, Colorlak, Fuji Koyo Czech, IG Watteeuw, Hamé, KORADO, Madeta, Obaly Morava, Retigo, Tescan Orsay Holding, TOS Varnsdorf, Unex, United Bakeries a VOP CZ.

Při slavnostním galavečeru k 25. výročí konaném v červnu na brněnské hvězdárně předal předseda představenstva Minervy ČR ocenění zákazníkům především za vynikající spolupráci. Ceny byly uděleny společnosti Colorlak, United Bakeries, Unex, IG Wateeuw ČR a EPCOS OHG.

„Minerva je klíčovým partnerem v regionu EMEA a je mi potěšením, že mohu celému jejímu týmu popřát k tak významnému výročí,“ řekl Jean-Claude Walravens, Senior Vicepresident společnosti QAD v regionu EMEA. „Během naší spolupráce jsme Minervě udělili několik ocenění QAD za rychlou implementaci a cen Distributor roku v celkovém hodnocení všech distributorů v EMEA. Chtěl bych poděkovat za vynikající partnerství a vyjádřit přání mnoho dalších let vzájemné spolupráce a spokojených zákazníků.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality