Hlavní navigace

HP Split x2: Hybridní PC nabízí vyšší mobilitu a produktivitu

23. 9. 2013

Sdílet

Model HP Split x2 představuje univerzální hybridní počítač typu 2v1, který kombinuje vysoký výkon a mobilitu. Pohání jej 3. generace procesorů Intel Core a dodávají se s operačním systémem Microsoft Windows 8. Je vybaven dotykovým displejem o úhlopříčce 13,3" (33,8 cm). Uvolněním magnetického závěsu lze prostřednictvím jediného přístroje přecházet mezi dvěma jinak běžně samostatnými kategoriemi přístrojů – tabletem a klasickým notebookem. Multimediální funkce doplňují reproduktory Beats Audio, které nabízejí nejlepší zvukové podání, jaké je momentálně mezi počítači a tablety k dispozici.

HP Split x2 doplňuje dříve představené hybridní počítače HP SlateBook x2 a HP ENVY x2. Díky volitelné kapacitě pevného disku lze přístroj lépe přizpůsobit očekávanému používání, duální baterie navíc výrazně prodlužuje výdrž zařízení v terénu bez přístupu k elektrické síti.

Povrh modelu HP Split x2 zajišťuje pohodlné držení a není tak náchylný na otisky prstů. Mezi lákavé funkce patří mj. i 2Mpx HP TrueVision Full HD, čelní webkamera či vysoce citlivý touchpad HP ImagePad pro precizní multidotykové ovládání a identifikaci dotykových gest.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality