Hlavní navigace

HP nabídne zrychlené nasazení virtuální infrastruktury

2. 9. 2011

Sdílet

S masivním rozšířením virtualizace se objevily problémy a obavy ohledně složitosti a omezení širokého nasazení vícevrstvých síťových architektur, virtuálních podsítí, nepružného ukládání, nepředvídatelné zátěže a zabezpečení. Pomoc při vypořádávání se s těmito problémy na úrovni středních a velkých organizací nabízí systém HP VirtualSystem for VMware díky kombinaci virtualizovaných řešení HP Networking, HP Converged Storage, serverů HP BladeSystem, softwaru HP Insight a on-site instalačních služeb.

HP VirtualSystem je založen na konvergované infrastruktuře HP a obsahuje architektonické inovace a služby, které pomáhají snižovat složitost virtualizovaných prostředí, konsolidovat IT infrastrukturu a vylepšit celkový výkon. Uživatelům podle společnosti HP umožňuje:

—    Zvýšit mobilitu virtuálních počítačů až o 40 % při zdvojnásobení propustnosti a snížení času obnovy provozu sítě více než 500× s novým síťovým řešením HP FlexFabric.
—    Snížit požadavky na kapacitu o 50 %, zdvojnásobit hustotu virtuálních počítačů(2) a zrychlit nasazení systému díky řešení HP LeftHand a HP 3PAR Storage Systems.
—    Vylepšit operace virtuálního serveru prostřednictvím řešení HP Insight Control for VMware vCenter, které upozorňuje IT administrátory na případné problémy a dovoluje jim jejich vzdálené řešení i správu.
—    Propojit virtualizační strategii a investice s obchodními cíli prostřednictvím konzultací, plánování, předběžné integrace, nasazení a služeb podpory v rámci HP Technology Services a partnerů HP ServiceONE.

„Virtualizace se stala hlavní oblastí zájmu klientů, nicméně stále existují překážky zamezující širokému rozšíření,“ řekl Paul Miller, vicepresident divize HP Systems and Solutions, Enterprise Servers, Storage and Networking.

„Organizace potřebují řešení, která jim umožní přesunout se ze statických zaběhnutých infrastrukturních řešení k výhodnějším zdrojům, jež mohou být sdíleny a poskytovány v podobě aplikačních služeb v reálném čase,“ doplnil Gary Green, vicepresident pro Global Strategic Alliances ve společnosti VMware.

Cena a dostupnost

HP VirtualSystem for VMware lze koupit od 167 300 dolarů (2,8 milionu korun) včetně HP Converged Infrastructure, výchozí integrace a tříletého poskytování služby HP Support Plus 24. Lze rozšířit stávající licenční smlouvy nebo od společnosti HP zakoupit výchozí licencování VMware.

Další informace jsou k dispozici na webu www.hp.com/go/vs4vmware

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?