Hlavní navigace

DataScript se stal autorizovaným tréninkovým partnerem MySQL/Sun Microsystems pro ČR

17. 12. 2009

Sdílet

Na základě smlouvy se společností Sun Microsystems se stala autorizovaným tréninkovým partnerem pro oblast MySQL v České republice. Nabídku jeho špičkových školení tak rozšiřují nové komplexní programy, které účastníkům kurzů přiblíží možnosti databází MySQL v několika volitelných úrovních hloubky informací.

MySQL je celosvětově nejoblíbenějším open-source databázovým softwarem, který se může pochlubit více než 100 miliony distribuovaných či stažených kopií. Díky své rychlosti, spolehlivosti a jednoduchému používání se MySQL stal vyhledávanou volbou pro řadu webových či dalších IT řešení. Systém MySQL v současné době používá mnoho velkých a dále rostoucích firem, jako například Yahoo!, Alcatel-Lucent, Google, Nokia, YouTube, Wikipedia a další giganti světového IT trhu.

Vlajkovou lodí nabídky MySQL je MySQL Enterprise – komplexní set produkčně testovaného softwaru, proaktivních monitorovacích nástrojů a podpory dostupné v rámci ročních subskripcí. Databázi MySQL vlastní, vyvíjí a podporuje společnost Sun Microsystems, která dlouhodobě patří k největším světovým přispěvovatelům do open-source oblasti softwaru.

Více informací o školení, aktuální termíny a přihlášení lze najít na webu na mysql.com/training.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?