Hlavní navigace

CCV Informační systémy uvolnilo EDI Orion 2.0

5. 10. 2009

Sdílet

Pochlubit se může řadou aplikačních inovací pro další zvýšení produktivity obchodních a logistických procesů a také několika novými chytrými funkcemi, jako například agentem pro sledování příjmu dodávek, který plní úlohu rozdílové zprávy. Z dalších nových vlastností řešení Orion 2.0 je třeba uvést nejen správu datových schránek a různých typů zpráv v samostatných denících či široké uplatnění díky podpoře všech používaných formátů pro e-fakturaci, ale díky posílení archivační a přenosové kapacity také výrazné zvýšení výkonu.

Společnost CCV Informační systémy patří díky svému řešení EDI Orion již řadu let mezi klíčové VAN (Value Added Network) operátory pro elektronickou výměnu dokladů jako jsou objednávky, faktury, dodací listy, ceníky, katalogy zboží, logistické doklady a řadu dalších. Na základě využívání globálních standardů komunikace se tedy jedná o komplexní řešení pro veškeré doklady v obchodním styku.

 

EDI Orion 2.0. je řešení na technologii Oracle poskytované formou služby, které lze využívat prostřednictvím webové aplikace a pomocí komunikátoru integrovat přímo s ERP systémem. Zajišťuje konverzi všech formátů obchodních dokumentů, jejich strukturované zpracování, převod do čitelné podoby (např. PDF), přijímání a doručování s notifikací o přijetí a následně správu ve webovém archivu, vše výhradně přes zabezpečenou komunikaci. EDI Orion 2.0 tak umožňuje společnostem komunikovat s obchodními tuzemskými i zahraničními partnery elektronicky pomocí jednoho výkonného a komplexního řešení, které integruje výhody nadnárodních standardů EDI, moderní B2B komunikace, datových schránek a zároveň slouží jako clearingové centrum pro e-fakturaci.

Zákazníci tak mají jediný nástroj pro všechny využívané oblasti e-komunikace, který navíc provádí archivaci dokumentů, umožňuje jejich správu v oddělených denících, snadné vyhledávání, posílá avíza o vybraných událostech a je nezávislý na používaném formátu. Uživatelé si mohou navíc nastavit zasílání důležitých upozornění a pohodlně využívat elektronický podpis. Toto řešení nejenže pomáhá výrazně urychlit a zautomatizovat obchodní a logistické procesy, ale stejně spolehlivě slouží i pro správu komunikace s orgány veřejné moci a dokonce nabízí chytré funkčnosti pro automatizaci obchodních a logistických procesů se zamezením přenosu chyb a rozdělením přístupu k agendám podle rolí na straně uživatele. EDI ORION 2.0 umožňuje firmě pracovat s jedním certifikátem v jediném systému jak pro e-business (e-fakturaci, EDI), tak i pro kontakt s orgány veřejné moci.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?