Hlavní navigace

Intelligent Power Manager zajistí automatické zotavení serverů po výpadku

29. 8. 2012

Sdílet

Společnost Eaton Corporation představuje novou verzi softwaru Intelligent Power Manager. Novinka je vybavena funkcemi navrženými pro zotavení po výpadku napájení a pro snazší migraci v rámci virtualizovaných prostředí VMware vCenter Site Recovery Manager.

Pokud standardně vybavené virtualizované datové centrum ztratí napájení, musí technická obsluha ručně spustit konkrétní kroky procesu obnovy, často ve velké časové tísni. Nejnovější verze softwaru Eaton Intelligent Power Manager podle tiskového vyjádření zlepšuje proces obnovení zkracuje dobu reakce na takovouto situaci. Ztrátu napájení totiž okamžitě identifikuje a spustí v aplikaci VMware Site Recovery Manager proces obnovy a migrace po výpadku napájení. Aktualizovaná verze softwaru IPM zabezpečuje i automatickou synchronizaci virtuálních počítačů a inicializaci záložního pracoviště.

Schopnosti známého softwaru VMware Site Recovery Manager se díky integraci Intelligent Power Manager do prostředí VMware rozšířily o mnoho funkcí. Nyní mohou pracovníci v IT na platformě VMware’s vCenter Server zobrazit, monitorovat i spravovat nejen virtuální a fyzické servery, ale též zdroje záložního napájení (UPS), rozváděče (PDU) a ostatní zařízení v napájecí soustavě. Další informace k softwaru Intelligent Power Manager společnosti Eaton získáte na web stránkách http://www.eaton.com/intelligentpower.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?