Hlavní navigace

VMware Workstation 7.1 s bohatší grafikou a vyšším výkonem

1. 6. 2010

Sdílet

Díky řešení VMware Workstation 7.1, které má více než deset nových funkcí včetně dvojnásobného výkonu 3D grafiky, podpory škálovatelných virtuálních strojů a užší integrace Windows 7, je pro technické odborníky přechod na jiný způsob vyvíjení, zkoušení, demonstrací a nasazení software rychlejší a pohodlnější než kdykoliv předtím.

 

 

Mezi hlavní vylepšení VMware Workstation 7.1 patří:

 

Bohatší grafika umožňuje provozovat nejnáročnější aplikace

Až dvojnásobná výkonnost pro DirectX 9.0 a hardwarová akcelerace pro OpenGL 2.1 ve virtuálních strojích Windows 7 a Windows Vista zaručuje hladší přehrávání filmů i lepší zážitky z her. Virtuální stroje VMware Workstation 7.1 podporuje a doporučuje i Autodesk pro AutoCAD 2011.

 

Vyšší výkon

• Optimalizovaný výkon rodiny procesorů Intel Core i3, i5, i7 pro rychlejší šifrování a dešifrování virtuálních strojů.

• Podpora ještě výkonnějších virtuálních strojů s osmi procesory (nebo osmi virtuálními jádry) a virtuálními disky o velikosti 2 TB.

• Možnost importovat a exportovat virtuální stroje v otevřeném virtualizačním formátu Open Virtualization Format (OVF 1.0) a načítat je přímo do VMware vSphere™, nejlepší platformy v odvětví pro stavbu infrastruktur s technologií cloud.

 

Užší integrace

• Spouštění virtualizované aplikace přímo z hlavního panelu Windows 7, čímž vzniká hladké propojení mezi aplikacemi na vašem virtuálním stroji a na desktopu.

• Vestavěná funkce automatických aktualizací, která kontroluje, stahuje a instaluje aktualizace VMware Workstation.

 

Provozování ještě více operačních systémů

VMware Workstation 7.1 podporuje přes 600 operačních systémů a nově i nejnovější operační systémy Linux včetně Ubuntu 8.04.4, Ubuntu 10.04, OpenSUSE 11.2, Red Hat Enterprise Linux 5.5, Fedora 12, Debian 5.0.4, Mandriva 2009.1.

 

Dostupnost a cena

Cena VMware Workstation 7.1 je 189,00 USD. Stávající zákazníci VMware Workstation 7 si mohou stáhnout bezplatnou aktualizaci. Upgrade z verze VMware Workstation 5.x nebo 6.x stojí 99,00 USD. VMware Workstation lze zakoupit prostřednictvím běžné sítě prodejců a distributorů společnosti VMware v České republice.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?