Hlavní navigace

VMware uvádí VMware Go Pro, cloudovou službu určenou pro SMB

28. 1. 2011

Sdílet

Společnost VMware dnes oznámila celosvětovou dostupnost VMware GoTM Pro, komplexní cloudové služby zaměřené na zákazníky v malých a středních podnicích (SMB). Služba jim má umožnit konsolidovat, kontrolovat a zabezpečit jejich fyzickou i virtuální IT infrastrukturu.

VMware Go Pro byl vyvinut v partnerství s Shavlik Technologies za využití odborných znalostí Shavlik v IT a správě aktualizací pro SaaS a on-premise řešení.

 

Klíčové vlastnosti a výhody VMware Go Pro dle výrobce:

  • Snadnější přechod k VMware vSphere® – VMware Go Pro poskytuje rozhraní webového prohlížeče a intuitivního průvodce, který uživatele provede všemi potřebnými úrovněmi instalace a nastavení VMware vSphere Hypervisor.
  • Bezpečnost fyzické a virtuální infrastruktury – VMware Go Pro obsahuje jednoduché a cenově dostupné řešení správy aktualizací speciálně vyvinuté pro malé a střední podniky.
  • Kontrola softwarového inventáře a licencí – VMware Go Pro pomáhá zákazníkům udržovat kontrolu nad softwarovým inventářem pomocí neustálého sledování fyzických a virtuálních strojů pro softwarové tituly, takže IT oddělení přesně ví, co existuje a co se využívá v jejich prostředí.
  • Sledování a správa hardwarových aktiv – VMware Go Pro usnadňuje malým a středním podnikům sledování hardwarových strojů stejně jako správu jejich konfigurace, náklady a servisní historii, takže společnosti mohou mít kompletní přehled o své IT infrastruktuře.
  • Zefektivnění správy IT požadavků – S VMware Go Pro mohou uživatelé velice snadno vytvořit a spravovat požadavky na IT, stejně jako okamžitě zjistit jejich platnost, prioritu a stav. IT také může vyhodnotit starší reporty požadavků, aby lépe porozumělo trendům a zatížení IT oddělení.
Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?