Hlavní navigace

VMware představila bezplatného průvodce nasazením virtualizace pro začátečníky

7. 9. 2009

Sdílet

VMware Go je webová služba, která pomáhá v prvních krocích virtualizace těm, kdo se teprve s tímto fenoménem seznamují. Je určena pro malé a střední podniky a zásadně zjednodušuje proces virtualizace jejich aplikací prostřednictvím automatizované instalace a konfigurace nejrozšířenějšího hypervizoru VMware ESXi.

VMware Go je webová služba, díky níž zdarma projdete procesem nastavení hypervizoru ESXi. VMware ESXi je také k dispozici zdarma a umožňuje firmám snížit nadbytečné kapacity a zjednodušit jejich podnikání díky schopnosti provozovat mnoho operačních systémů a aplikací na jednom serveru. Díky tomu ušetří peníze za hardware, elektrickou energii, chlazení a správu serverů. Hypervizor VMware ESXi společně se službou VMware Go je průlomovým řešením pro nováčky v oblasti virtualizace, kteří dosud neměli čas nebo peníze nasadit toto moderní řešení IT infrastruktury.

Služba VMware Go byla vyvinuta společně s firmou Shavlik Technologies, která je členem partnerského programu VMware Technology Alliance. VMware Go je k dispozici v beta verzi na adrese http://www.vmware.com/go/vmware-go-beta. V ostré verzi bude k dispozici jako bezplatná služba v roce 2010.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?