Hlavní navigace

VMware představuje Socialcast Integration Engine pro hlubší integraci sociálních funkcí

1. 10. 2012

Sdílet

Socialcast Integration Engine spojuje Socialcast Reach Version 3 s novým produktem Community App Manager a sadou vývojářských rozhraní API. Řešení umožní systémům se zapojit do celé řady činností, a rozšířit tak výhody sociálních funkcí i na aplikace a stroje.

Díky Socialcast Integration Engine je podle VMware možné propojit uživatele a systémy za využití přirozeného rozhraní, které přináší výhody sociální spolupráce do firemních systémů jako je CRM, správa inventáře a HR aplikace. Propojením systémů a sociálních funkcí je možné sdílet relevantní informace prostřednictvím zaměstnanců i jiných zdrojů a těžit z principu, kterým sociální interakce mění firemní komunikační paradigma.

Socialcast Integration Engine reaguje na rostoucí význam vývoje vlastního software ve velkých firmách tím, že umožňuje integraci vlastních aplikací prostřednictvím sociálních funkcí. Díky rozšiřitelné platformě pro vývoj bezpečných a výkonných aplikací je Socialcast schopný pomoci velkým firmám přidat sociální vrstvu do svého portfolia aplikací, aniž by bylo nutné vybírat jen standardní balíčková řešení. To otevírá možnost přidat sociální funkce do všech klíčových firemních procesů a dosáhnout tak vyšší produktivity a lepších firemních výstupů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?