Hlavní navigace

VMware Fusion 3.1 s více než dvaceti novými funkcemi

31. 5. 2010

Sdílet

Mezi hlavní výhody více než dvaceti nových funkcí VMware Fusion 3.1 patří:

 

Rychlejší než kdykoliv předtím: Rychlejší spouštění aplikací, hladší rolování, rychlejší nastartování počítače po jeho uspání a lepší celková výkonnost disku přispívají k tomu, že verze VMware Fusion 3.1 má o 35 % vyšší celkový výkon oproti verzi VMware Fusion 3.0.

Lepší výkonnost 3D grafiky: Výrazně vyšší výkonnost Windows Aero a podpora OpenGL 2.1 pro Windows Vista a Windows 7 zajišťují až pětkrát lepší výkonnost 3D grafiky. Verzi VMware Fusion 3.1 rovněž podporuje a doporučuje Autodesk pro AutoCAD 2011.

Snadný přesun na Mac: VMware Fusion 3.1 představuje nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak přenést celé vaše PC na Mac se všemi softwarovými nástroji, které potřebujete k přesunu  přes standardní ethernetový kabel, FireWire kabel nebo dokonce přes bezdrátovou síť – zákazníci tak ušetří na koupi speciálních kabelů, které použijí pouze jednou.

Snadné připojení USB EasyConnect: Díky této funkci je nyní přiřazení USB zařízení virtuálnímu stroji či vašemu Macovi snadnější než kdykoliv předtím, přičemž funkce si dokáže i zapamatovat vaši preferovanou volbu.

Ještě lepší jednotnost: Exkluzivní podpora Dock Exposé operačního systému Mac OS X Snow Leopard zajišťuje ještě hladší používání aplikací Windows stejným způsobem jako aplikace Mac.

Podpora větších virtuálních strojů: Díky přidané podpoře osmicestného symetrického multiprocessingu a zvětšení virtuálního disku z 950 GB na 2TB získávají pokročilí uživatelé z Mac Pro a Xserve od Apple ještě vyšší výkon.

 

Dostupnost a cena: Uživatelé VMware Fusion 3 si mohou automaticky stáhnout bezplatnou aktualizaci na VMware Fusion 3.1 přes zabudovanou funkci aktualizace. Cena upgrade z dřívějších verzí VMware Fusion je 39,99 USD. Noví uživatelé si mohou VMware Fusion zakoupit v běžné síti VMware partnerů v České republice, v internetovém obchodě Apple Online Store, v prodejnách Apple, na Amazon.com a od dalších autorizovaných prodejců. Doporučená maloobchodní cena 79,99 USD zahrnuje veškerý software potřebný k přesunu z PC na Mac.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?