Hlavní navigace

Trend Micro rozsiruje portfolio pro zabezpeceni vurtualizce

14. 6. 2010

Sdílet

Protože různé scénáře virtualizace stolních počítačů vyžadují řešitelské přístupy na míru, vytváří Trend Micro produkty a řešení, která splňují nejrůznější bezpečnostní potřeby. Podniky mohou využít bezpečnostní řešení na bázi virtuálních zařízení, která lze snáze zajistit a spravovat a která zároveň představují menší zátěž pro hostitele. Nyní nabízíme také řešení pro zabezpečení virtualizace stolních počítačů na bázi agentů v rámci virtuálních strojů, která nabízí flexibilní úroveň zabezpečení pro komplexní ochranu s podporou infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network pro rychlejší a méně náročnou ochranu z cloudu.

 

Trend Micro je o krok napřed a přináší bezpečnostní řešení šitá na míru specifickým potřebám virtualizovaných i fyzických prostředí:

 

  • Trend Micro Core Protection for Virtual Machines je první antimalwarový produkt v oboru postavený na hypervisorových rozhraních API, jako je VMsafe, a určený specificky pro zabezpečení aktivních i neaktivních virtuálních počítačů. Je dostupný od července 2009 a nabízí účelový antimalware pro prostředí VMware.
  • Trend Micro Deep Security je prvním bezpečnostním řešením v oboru, které je určeno k poskytování obrany proti vniknutí do virtuálních i fyzických systémů a využívá virtuální zařízení na bázi VMsafe i agenty v rámci virtuálních desktopů. Dostupné od listopadu 2009.
  • Nově ohlášený produkt Trend Micro OfficeScan 10.5, který bude dostupný koncem července, nabízí první hypervisorovou „agnostickou“ ochranu koncových bodů v oboru pro virtualizované stolní počítače pracující ve všech významných prostředích virtuálních desktopů.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?