Hlavní navigace

S ChannelWorldem zdarma na CeBIT 2010

10. 2. 2010

Sdílet

Veletržní správa Deutsche Messe organizuje na jaře v Hannoveru veletrh CeBIT již od roku 1986. Letošní ročník nese v podtitulu název „Push your Business“. Na výstavě výrobci z celého světa představí produktové novinky pro nadcházející rok a navštívit můžete také doprovodný kongres zaměřený na řešení informačního a komunikačního průmyslu pro různé oblasti práce a života.

Ke stěžejním výstavním oblastem veletrhu CeBIT 2010 patří vedle hlavního tématu „Connected Worlds“ výstavní oblasti Business IT, Green IT, Internet & Mobile Solutions, Webciety, Destination ITS, TeleHealth, Security, Banking & Finance, Communications, ICT Infrastructure a Planet Reseller. Planet Reseller je sekce věnovaná obchodu v oblasti ICT, kde se setkávají distributoři, výrobci, reselleři a představitelé oborových asociací. V loňském ročníku zavítalo do této sekce s registrovaným přístupem 82 tisíc návštěvníků, kteří shlédli prezentace 170 výrobců.

Jak na CeBIT zdarma?

Ve spolupráci s webem ChannelWorld, který je mediálním partnerem letošního ročníku akce, jsme jsme pro vás ve spolupráci s Deutsche Messe připravili možnost získat jednodenní vstupenku na CeBIT v hodnotě 880 korun zdarma. Abyste ji mohli získat, napište na e-mailovou adresu patrik_khudhur(zavináč)idg.cz s předmětem zprávy „Chci vstupenku na CeBIT“ a následně vám na e-mail přijde link a kód pro vyzvednutí bezplatné vstupenky na stránkách CeBIT. Nabídka platí pro prvních 300 přihlášených, o ukončení akce vás budeme informovat přímo zde.

Další informace o veletrhu CeBIT jsou k dispozici na internetové adrese www.cebit.de. Podrobné informace o možnostech dopravy a cenách lístků najde na ChannelWorldu v přehledu partnerských akcí a seminářů na kartě CeBIT 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?