Hlavní navigace

První den přinesl 4 miliony prodaných telefonů iPhone 6

15. 9. 2014

Sdílet

Velký zájem o předobjednávky nového model kopíruje situace z roku 2012, kdy se na trh uváděl iPhone 5. Je tu ale jeden rozdíl: oproti situaci před dvěma lety se za první den prodal dvojnásobek. Zájem překonal očekávání a předobjednávky zcela vyčerpaly skladové zásoby.

První kusy budou k dispozici v pátek 19. 9. 2014, dodávky pro uspokojení předobjednávek budou pokračovat v září a říjnu. Zatímco zájemci o model iPhone 6 se 4,7palcovým displejem budu muset čekat na dodávku 7 až 10 pracovních dnů, na modely iPhone 6 Plus s 5,5palcovým displejem je čekací doba tři až čtyři týdny.

Letošní rekordní zájem o nové iPhony se dal v podstatě očekávat, jelikož Apple přichází s novým modelem po dvou letech. Je dosti dobře možné, že čísla prodejů mohla být ještě větší. E-shop Applu ale zklamal, zhroutil se a byl několik hodin mimo provoz.  

Zdroj: IDG News Service

Čtěte také:
→ Spolupráce Apple - IBM představuje nové kolo boje o mobilní segment
Exkluzivní spolupráce obou firem může přinést zjednodušení implementace a správy mobility uživatelů ve velkých podnicích. Obávat by se měli Google i Microsoft.
→ Největší akvizice v historii Applu? Beats za 3 miliardy USD!
Největší nákup, kterou uskuteční společnost Apple, jí přinese značková sluchátka a službu Beats Music, která streamuje hudbu za předplatné.

G+

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality