Hlavní navigace

Navštivte Virtualization Forum 2009

20. 10. 2009

Sdílet

Organizátorem konference je společnost SOFT-TRONIK, distributor předních virtualizačních řešení v České republice. Spolu s partnery konference v čele s premium partnerem, společností Dimension Data, vás také letos zvou dne 3. listopadu 2009 do pražského Clarion Congress Hotelu na již pátý ročník této nejvýznamnější události v oblasti virtualizace IT.

Konference vás seznámí s nejnovějšími trendy v oblasti virtualizace a poskytne vám odpovědi na klíčové otázky. Hledáte nové možnosti, jak ušetřit náklady? V průběhu konference vám uživatelé v řadě případových studií představí výsledky, kterých dosáhli. Uvažujete o zjednodušení a zprůhlednění svého IT? Přední IT odborníci vás seznámí s nejnovějšími trendy a nejlepšími postupy v současném IT. Potřebujete zlepšit fungování svého IT nebo vyřešit konkrétní problém? Dozvíte se, jak virtualizace pomohla jiným podnikům. Chcete se seznámit s virtualizačními řešeními „na vlastní oči“ a konzultovat s IT profesionály jejich nasazení ve svém podniku? V samostatných sálech budou probíhat „živé“ demo ukázky společností Dimension Data, Citrix, Sun Microsystems a VMware.

Konference bude rozdělena na technickou a obchodní část a své téma si zde jistě najdou jak IT ředitelé a manažeři, tak i techničtí specialisté. Vzhledem k současné ekonomické situaci podniků a nutnosti úspor nákladů vyvstává do popředí více než dříve otázka, jak může virtualizace při těchto procesech pomoci a zajistit přitom uživatelům kvalitnější služby při nižších nákladech. Právě tato problematika – včetně nových trendů, jakým je například cloud computing – bude diskutována v obchodní sekci konference. Jste zodpovědný za IT ve své společnosti? Trápí vás výše nákladů na IT podporu vašeho businessu? Pak jste manažer nebo ředitel, kterému je program obchodní sekce určen.

V průběhu konference se rovněž dozvíte, jaké jsou přínosy konsolidace datových center, proč je důležité zajistit vysokou dostupnost aplikací a rychlou obnovu IT systémů po výpadku, jak zjednodušit správu a snížit náklady na provoz koncových stanic a jak se na virtualizaci dívají přední společnosti v této oblasti - Citrix, Sun Microsystems, VMware a Microsoft.

Význam konference podtrhuje 13 jejich partnerů – premium partnerem je společnost Dimension Data, gold partnery jsou společnosti Citrix, Sun Microsystems a VMware.

Pro více informací a registraci navštivte stránky konference www.virtualizace2009.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?