Hlavní navigace

Microsoft vydal Service Pack 1 pro Office for Mac 2011

14. 4. 2011

Sdílet

Společnost Microsoft uvolnila Office for Mac 2011 Service Pack 1 (SP1), který podle svých autorů přinese vyšší stabilitu, bezpečnostní opravy a vylepší také rychlost programů. Mezi nově přidané funkce patří rozšířené možnosti synchronizace programu Outlook, který bude obsahovat tlačítko Outlook Redirect (přepošle komunikaci dále a odpovědi pak budou chodit původnímu odesílateli), tlačítko Outlook Resend a několik dalších užitečných funkcí.

„Office for Mac 2011 SP1 přináší například podporu pravidel na straně serveru v Outlooku nebo řešitele v Excelu,“ říká Aleš Kaluža, marketingový manažer produktových kategorií ve společnosti Microsoft.

Díky podpoře Apple Sync Services mohou nyní uživatelé synchronizovat svá zařízení s podporou tohoto protokolu (iPhone, iPad, iCal) s kontakty, kalendáři a poznámkami v Outlooku pomocí iTunes. Tlačítko Resend v odeslané poště pak urychluje opětovné poslání zprávy a tlačítkem Outlook Redirect lze přesměrovat veškerou další komunikaci na jiného adresáta tak, že jeho odpověď bude směřována na původního odesílatele. Podpora pravidel na straně serveru podle Microsoftu zjednodušuje organizaci pošty a uživatelům Excelu přijde vhod Řešitel.

Service Pack 1 bude zdarma dostupný všem uživatelům Office for Mac 2011 na webu www.microsoft.com/mac nebo přes aktualizační službu Microsoft Update.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?