Hlavní navigace

CeBIT 2013: Když se mobilní přístroje stanou pracovními nástroji

28. 11. 2012

Sdílet

Jaké výhody a rizika skrývá externí přístup k podnikovým systémům per Smartphone nebo Tablet PC? O těchto a dalších otázkách se bude 5. - 9. března 2013 diskutovat v rámci nové výstavní oblasti veletrhu CeBIT „Mobilní Business Solutions“ v hale č. 6.

CeBIT HannoverNová tématická oblast je určena pro firmy, které vyvíjejí software, firmy nabízející software, výrobce hardwaru a provozovatele sítí. Vedle společného stánku a výstavy v individuálních stáncích, zahrnuje oblast také vlastní odborné fórum. Bezpečná a kontrolovatelná integrace mobilních koncových přístrojů do podnikové IT je zde na programu stejně tak jako využívání soukromých přístrojů pro podnikové účely - krátce – „Bring your own Device“ (BYOD), trend Mobil Home Office a Mobile Device Management, jakož i témata Consumerization of IT, Enterprise-Apps a mobilní bezpečnost.

Pro návštěvníky s rozhodovacími kompetencemi, vývojáře, poskytovatele služeb a poradce je oblast „Mobile Business Solutions“ hlavním místem, kam na CeBITu směřovat, pokud se zajímají o téma mobilních podnikových aplikací.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?