Hlavní navigace

Zuzana Čiháková a Petr Doležel: nové tváře v Editel CZ

24. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv redakce
Editel CZ, mezinárodním poskytovatel služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), posílil svůj obchodní tým. Přivítal do svých řad novou marketingovou koordinátorku Zuzanu Čihákovou a nového obchodního manažera Petra Doležela.
ali 24. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Zuzana vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově. Svou kariéru zahájila již v době studií střední školy ve skupině MAFRA, a.s. a ve vydavatelství Bauer Media, a to na asistentských pozicích. V mediální oblasti získala i své marketingové zkušenosti. V První zpravodajské a.s. zastávala pozici marketingového specialisty, poté přešla jako marketingová manažerka do společnosti Mironet a.s., později Octopus Newsroom s.r.o.

Zuzana Čiháková ke své pozici ve společnosti Editel CZ říká: „Velice dobře se orientuji jak v médiích, tak v oblasti IT. Věřím, že mé zkušenosti, vědomosti a nápady budou pro Editel přínosem. Ráda bych se zaměřila na dokonalejší propagaci společnosti. Editel CZ působí na trhu EDI již 21 let. Je synonymem kvality a profesionality v oblasti poskytování elektronické fakturace, elektronické archivace a B2B integrace. Produkty a služby Editelu využívají drobní živnostníci, malé firmy i nadnárodní společnosti. Toto je velmi dobrá pozice pro marketéra. Editel má co nabídnout a mým úkolem jako nové marketingové koordinátorky bude zajistit, abychom jako jednička na trhu byli více vidět a slyšet.“

Petr Doležel vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě. V průběhu své kariéry pracoval na různých obchodních a později manažerských pozicích převážně v sektoru bankovnictví a pojišťovnictví. Poslední kariérní zkušenosti získal v oblasti logistiky a působil i jako kouč prodejních technik. Ve svém volném čase se Petr věnuje především rodině a dobrovolnickým aktivitám.

„Jsem doslova nadšený z kolektivu lidí, kteří ve firmě pracují. Kolegyně a kolegové mě přijali velmi vřele a přátelská atmosféra je, zdá se, v Editelu přímo firemní kulturou. V takovém ovzduší se dobře pracuje a zároveň je podnětné a motivující. Ať už pro sdílení myšlenek a vizí, tak pro realizaci odvážných obchodních cílů. Business je vždy o lidech,“ shrnuje Petr Doležel své první dojmy a dodává: „Do Editel CZ si přináším množství obchodních i lidských zkušeností. Jsem si tedy jist, že budu platnou oporou nejen obchodního týmu.“

Autor článku