Hlavní navigace

Zúčastněte se NAŠEHO PRŮZKUMU ohledně softwarově definovaných úložišť

6. 10. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: © Scanrail - Fotolia.com
Jak vypadá zavádění nových technologií v prostředí českých organizací a jaký je výhled pro nejbližší měsíce? Pomozte našemu sesterskému časopisu Computerworld zmapovat situaci a můžete získat i zajímavé bonusy.
Pavel Louda 6. 10. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Computerworld hodlá podrobněji zjistit, jaký je současný stav IT v tuzemských organizacích a jaké jsou výhledy pro jejich další směrování. Výsledky budou pravidelně publikovány. 

První z těchto výzkumů se zaměřil na softwarově definovaná úložiště (SDS). Jejich význam totiž s rostoucím využitím cloudových řešení, virtualizace či hyperkonvergence IT zdrojů výrazně stoupá a podle analytiků by možnosti SDS měly organizace vážně zvažovat.

Pomozte prosím pomocí jednoduchého zaklikávání zmapovat, jaká je aktuální úroveň využití SDS v infrastruktuře vašeho podniku a co v tomto směru v blízké době očekáváte.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku získáte slevu 500 Kč na některé z našich školení nebo konferencí. Při registraci na konkrétní školení nebo konferenci zadejte do poznámky kód 52NUTA48 a po ověření vaší mailové adresy vám slevu z ceny odečteme.

Zmíněný dotazník týkající se SDS naleznete ZDE >>


Všechna IT školení společnosti Internet Info najdete zde: https://www.root.cz/skoleni/
Akce společnosti Internet Info najdete zde: https://www.tuesday.cz/