Hlavní navigace

Zdeněk Honek je novým obchodním ředitelem DataSpring

26. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: DataSpring
Novým obchodním ředitelem společnosti DataSpring se v polovině letošního dubna stal Zdeněk Honek. Bude zodpovědný za vedení obchodní divize a rozvoj produktového portfolia. Do firmy DataSpring Zdeněk Honek přichází ze společnosti SAS Institute ČR.

Zdeněk Honek má dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT vkontextu nadnárodních společností. Naposledy zastával funkci Country manažera ve společnosti SAS Institute, kde byl zároveň ředitelem české pobočky této firmy. Předtím působil na obchodně-manažerských pozicích ve společnostech Microsoft a Creditinfo Solutions.

„DataSpring je klíčovou součástí aktivit skupiny KKCG pro oblast IT služeb, které chce svým zákazníkům poskytovat s vysokou přidanou hodnotou. Má vize je tedy poměrně jasná. Chci pomoci vybudovat silného středoevropského hráče na poli cloudových řešení, jako jsou například SaaS, IaaS, PaaS nebo BaaS. K naplnění tohoto cíle nám pomohou jak naše vlastní datová centra, tak synergie s partnery. Mým cílem je nabízet široké skupině zákazníků spolehlivého dodavatele se silným týmem specialistů a široké zázemí odborníků v oblasti Business Intelligence, analytiky, vývoje aplikací na míru, provozu infrastruktury a mnoha dalších. V neposlední řadě budu pokračovat v nastaveném trendu budovat DataSpring jako atraktivního zaměstnavatele přitahujícího talenty nejen v rámci České Republiky,“ říká Zdeněk Honek, nový obchodní ředitel DataSpring.

Zdeněk Honek je absolventem Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, a to squash, tenis, box nebo turistika. Zajímá se také o literaturu faktu.

Autor článku