Hlavní navigace

Začínáte s kryptoměnami? Inspirujte se těmi nejlepšími obchodníky a kopírujte jejich kroky na platformě HyroTrade

28. 7. 2022
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Phongphan / Shutterstock.com
Láká vás ponořit se naplno do světa kryptoměn, ale jste úplný začátečník? Pusťte se do obchodování pomalu s pomocí CFD. Co tento termín znamená a v čem jeho použití vlastně spočívá? Proč je vhodné využít také unikátní způsob obchodování zvaný social trading a jak si s jeho pomocí poměrně rychle osvojíte veškeré nástroje a postupy nezbytné pro úspěšné investování?

Co znamená CFD a k čemu slouží?

Kryptoměny jsou virtuální digitální měnou. Chcete-li se stát jejich vlastníky, můžete si je nakoupit nebo vytěžit, popřípadě využít metody CFD. Co to znamená? CFD, Contract For Difference, je obchodní nástroj, který spočívá v tom, že můžete obchodovat s kryptoměnami bez toho, aniž byste je skutečně vlastnili.

Hlavní výhody používání CFD

Při využívání metody CFD můžete dokonce vydělávat také na poklesu hodnoty kryptoměny. Zároveň si pro trading nemusíte zřizovat krypto peněženku k uschování peněz a vystavovat se tak možnému hackerskému útoku. Aby toho nebylo málo, CFD je snadno dostupné, protože jej využívá většina brokerských společností a existují i speciální platformy, na něž se stačí pouze zaregistrovat a pustit se do obchodování.

Jak se pustit do obchodování s kryptoměnami jako profesionál

Pro začátečníky, kteří se do obchodování s kryptoměnami teprve chystají naplno ponořit, je vhodné využívat zahraniční platformu HyroTrade. Tu již měsíc po spuštění používalo 1 000 klientů a jejich počet se stále zvyšuje. Mimo jiné nabízí platforma HyroTrade funkci, která spočívá víceméně v tom, že kopírujete chování obchodníků, kteří se vám zamlouvají. V reálném čase tak můžete praktikovat takzvaný social trading, unikátní způsob, díky němuž může investovat a obchodovat do kryptoměn téměř každý.

Social trading je skvělým začátkem

Právě social trading je pro začínající obchodníky nejlepší formou obchodování. Tím, že kopírujete kroky někoho zkušeného, se totiž postupně učíte porozumět celému systému, a díky tomu se i z vás stane po čase schopný obchodník. Samozřejmě nemusíte ihned začít ve velkém a zpočátku můžete spravovat pouze malý obchodní účet, abyste nepřišli o příliš vysoké částky. 

I při obchodování s kryptoměnami totiž musíte mít stále na paměti, že se jedná o investování, které může být riskantní. Chovejte se tedy rozumně a rozhodně neriskujte a nevkládejte do účtu více peněz, než kolik si reálně můžete dovolit ztratit. Čím dříve se ovšem do social tradingu pustíte, tím dříve porozumíte jednotlivým nástrojům a nástrahám, co na vás při obchodování čekají.

Poznejte svět kryptoměn zblízka a staňte se dalším spokojeným klientem platformy HyroTrade. Po snadné registraci se můžete nechat inspirovat úspěšnými obchodníky a kopírovat jejich kroky. Díky tomu zjistíte, že svět kryptoměn není vůbec děsivý.