Hlavní navigace

it-sa 2019: Největší IT security veletrh v kontinentální Evropě již za několik dní

3. 10. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: it-sa
Od 8. do 10. října 2019 bude výstaviště v Norimberku ve znamení kybernetické bezpečnosti. Přes 700 vystavovatelů představí novinky v této dynamicky se vyvíjející branži. Stále platí možnost bezplatné registrace pro volnou vstupenku, v organizovaném zájezdu za symbolickou cenu je zatím stále několik volných míst!
ali 3. 10. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Veltrh it-sa má našlápnuto stát se globální hvězdou pro oblast IT bezpečnosti: počet odborných návštěníků neustále roste a v počtu vystovavatelů se stává světovou jedničkou, kdy překonal obdobné akce v USA a v Británii. Navíc se koná v bavorském Norimberku, tedy v dojezdové vzdálenosti i pro jednodenní návštěvu (možná se tam dokonce dostanete z Prahy rychleji než do Brna).

Veletrh it-sa představuje cca 700 vystavovatelů, 4 plně obsazené výstavní haly, nabitý doprovodný program najdete na www.it-sa.de/en/events.

Česká stopa

Na veletrhu nechybí ani zástupci českých firem. Samostatnou expozici má firma Flowmon Networks, na společné expozici, kterou zastřešuje agentura CzechTrade, budou zastoupeny společnosti GreyCortex, Novicom, Digital Resources, Privacy Experts a ThreatMark.

Zvýhodněný zájezd

it-sa 2019 zájezd

Pracujete v oboru IT, zajímají vás trendy v oboru IT security? Vydejte se na veletrh it-sa ve středu 9. října 2019, kdy se organizuje jednodenní zájezd s nástupem v Praze a Plzni. Vstup na veletrh, drobné občerstveníje zajištěno zdarma! Příspěvek na dopravu činí symbolických 399,- Kč. Počet účastníků je omezen kapacitou autobusu. Neváhejte a využijte možnosti dozvědět se něco nového v této rozrůstající se velmi perspektivní branži. Zájezd pořádá oficiální zastoupení NürnbergMesse v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o. ve spolupráci s vydavatelstvím AVERIA.NEWS.

Registrační formulář a detaily k zájezdu naleznete na www.proveletrhy.cz/zajezdy/.

Vstupenky zdarma

Vydáte-li se na veletrh po vlastní ose, můžeme Vám být nápomocni alespoň v zajištění vstupenky zdarma. Tu získáte pro registrace kódu itsa19CZ na webu www.it-sa.de/en/visitors/tickets/voucher.

Autor článku