Hlavní navigace

Veeam představuje rozšíření možností zálohování v aplikaci VMware vCloud Director

20. 3. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.veeam.com
Nová integrace produktů Veeam v prostředí VMware umožňuje další rozvoj virtualizace.

Společnost Veeam Software je poskytovatelem řešení zálohování, replikace a virtualizace pro platformy VMware vSphere a Microsoft Windows Server Hyper-V. V únoru 2013 tato společnost oznámila nové rozšíření podpory aplikace VMware vCloud Director. Ohlášení společnosti Veeam o podpoře aplikace vCloud Director je dalším z důkazů snahy o integraci produktů Veeam v prostředí VMware.

Výsledkem je možnost zálohování a obnovení virtuálních počítačů spravovaných aplikací vCloud Director. Společnost Veeam umožňuje pomocí rozhraní API aplikace vCloud Director zobrazit infrastrukturu vCloud Director přímo v produktu Veeam Backup & Replication, zálohovat všechna metadata a atributy virtuálních aplikací, využít obnovy virtuálních aplikací a počítačů přímo v produktu vCloud Director a podporuje obnovení rychle zajišťovaných virtuálních počítačů.

„Společnost Veeam je partnerem společnosti VMware již řadu let a integrace funkcí v aplikaci vCloud Director je dalším příkladem těchto partnerských vztahů. Společnost Veeam bude schopna svým zákazníkům na cestě k virtualizaci pomocí technologie cloud computing nabídnout jistotu, že je jejich systém chráněn jedničkou v zálohování virtuálních počítačů. Poskytovatelé cloudových úložišť Veeam nyní mohou snáze využívat špičkové funkce produktů Veeam a poskytovat svým zákazníkům nabídku přímo na míru,“ říká Ratmir Timashev, CEO ve Veeam Software.

Nové funkce využívají stávající infrastruktury zálohování společnosti Veeam a jsou integrovány přímo do stávající konzoly pro zálohování Veeam. Jedná se o kompletní řešení k okamžitému použití s plnou podporou společnosti Veeam, které si mohou zákazníci a partneři dále rozšířit.

top100

Rozšířená podpora zálohování a obnovy v aplikaci vCloud Director bude k dispozici v rámci produktu Veeam Backup & Replication v7, jehož představení proběhne ve třetím čtvrtletí roku 2013. 

Další informace o zálohování a obnově Veeam v aplikaci vCloud Director naleznete na stránkách http://go.veeam.com/v7-cz. Na výše uvedeném odkazu se můžete přihlásit i k odběru aktualizací Veeam Backup & Replication v7.