Hlavní navigace

Ultrabook pro byznys: Lenovo ThinkPad T431s

9. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo představuje nový prémiový Ultrabook, který je určen pro firemní klientelu. Vývoj nového modelu se opírá o rozsáhlý zákaznický průzkum.

Společnost Lenovo se při konstrukci Ultrabooku ThinkPad T431s nechala inspirovat výsledky rozsáhlého průzkumu mezi svými zákazníky, kteří upřednostňují jednoduchost a moderní prvky. Nejtenčí zástupce klasické byznysové řady T proto přichází s inovativním clickpadem, vylepšenou klávesnicí a designem v grafitově černé barvě. Navíc nabízí široké možnosti zabezpečení a odolnost, která je pro řadu ThinkPad typická.

„Nový ThinkPad T431s od Lenova představuje další významnou inovaci notebooků ThinkPad. Díky své vyztužené konstrukci Roll Cage z lehkých uhlíkových vláken splňuje požadavky uživatelů na spolehlivé zařízení s dlouhou životností. Navíc je momentálně nejlehčím a nejtenčím představitelem řady T a jako první firemní zařízení je vybaven novými designovými prvky,“ uvádí Jaroslav Rakušan, Think 4P/Distribution Manager společnosti Lenovo.

Ultrabook ThinkPad T431s má 14palcový HD+ antireflexní displej, poháněn je třetí generací výkonných procesorů Intel Core i7, je vybaven vylepšenou grafikou Intel HD, disponuje až 12 GB operační paměti a až 1 TB volného místa na pevném disku.
Klávesnice má volitelné podsvícení, které usnadňuje práci ve tmě. Ultrabook přichází také s novým pětibodovým clickpadem s hladším a na dotyk citlivějším skleněným povrchem. Díky tomu je mnohem lépe přizpůsoben pro uživatelské rozhraní operačního systému Windows 8.

Konektorovou výbavu tvoří kromě dvoLenovo představuje nový prémiový Ultrabook, která je určen pro firemní klientelu. Vývoj nového modelu se opírá o rozsáhlý zákaznický průzkum.

Konektorovou výbavu tvoří kromě dvou USB 3.0 portů pro rychlý přenos dat také dokovací konektor. Ultrabook váží totiž 1,63 kg a ve svém nejširším bodě má méně než 21 mm.

Lenovo ThinkPad T431s nabízí technologii Intel vPro pro snadnou správu zařízení a poskytuje rozšířené prvky zabezpečení, které zákazníci z komerční sféry vyžadují, včetně vestavěné čtečky otisků prstů, centrální ochrany hesel a šifrování disků pro ochranu při ztrátě nebo zcizení notebooku. Uživatelé ThinkPad T431s mohou také čerpat výhody nadstandardní technické podpory nebo využít možnosti rozšíření základní záruky pro krytí neúmyslného náhodného poškození.

Lenovo ThinkPad T431s bude dostupný na českém trhu do letních prázdnin za cenu od 30 720 Kč s DPH.

G+