Hlavní navigace

SUSE hlásí úspěšné výsledky za čtvrté čtvrtletí i pokračující celosvětový růst

10. 12. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Minerva studio - Fotolia.com
Hodnota ACV (annual contract value) společnosti SUSE v Q4 pokračovala v rychlém globálním růstu, a to i přes neustálý vliv pandemie COVID 19.

 

  • Q4 znamenal pro SUSE 87% nárůst v hodnotě ročních cloudových objednávek. Již 15. čtvrtletí v řadě tato sekce výrazně roste.
  • Vzrostlo také množství zákazníků, kteří uskutečnili velké objednávky, a to o 21 %.
  • Došlo k 27% nárůstu ročního objemu obchodních transakcí v regionech Evropy, Středního východu a Afriky, což zdůrazňuje celosvětový růst objednávek.

Společnost SUSE, globální lídr v oblasti skutečných open source inovací, oznámila finanční výsledky* a hlavní body čtvrtého čtvrtletí fiskálního roku 2020, který skončil 31. října.

Hodnota ACV (annual contract value) společnosti SUSE v Q4 pokračovala v rychlém globálním růstu, a to i přes neustálý vliv pandemie COVID 19. Všechny regiony vykázaly dvouciferný nárůst, včetně 27% nárůstu v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Navíc hodnota ACV cloudových objednávek vykázala 87% růst a dosáhla 15. čtvrtletí po sobě meziročního nárůstu. Společnost SUSE také zaznamenala meziroční nárůst o 21 % u obchodů v hodnotě více než 1 milion USD.

„Světové podmínky stále představují výzvy pro podniky a společnost, proto je zásadní zaměřit se na poskytování jasných základních hodnot pro zákazníky,“ uvedla Melissa Di Donato, CEO společnosti SUSE. „Reagujeme inovativní technologií, zdravou strategií a chytrou realizací, což vychází ze závazku vůči našim zákazníkům, který formuje vše, co děláme. Uznáváme, že je důležité poskytovat open source řešení, která jsou a budou i nadále používána k pozvednutí byznysů po celém světě. Toto bylo i naším hnacím motorem úspěšného 4. čtvrtletí a bude nás to pohánět i v budoucnu. “

Cloud23

Společnost SUSE se nadále zaměřuje na růst a expanzi, a to jak organicky, tak prostřednictvím potenciálních akvizic. Společnost SUSE právě oznámila dokončení akvizice Rancher Labs, lídra na trhu ve správě Kubernetes. Toto propojení umožní zákazníkům inovovat rychle a agilně. Jediný adaptabilní operační systém Linux v tomto odvětví a jediná skutečně otevřená platforma pro správu Kubernetes i skvělá Edge řešení dávají podnikům sílu inovovat neustále.

* Neauditované výsledky (non IFRS at budget exchange).