Hlavní navigace

Společnost Veeam byla ve zprávě agentury Gartner zařazena segmentu vizionářů

25. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: www.veeam.com
Hodnocení vychází z ucelené vize a schopnosti její realizace.

Ve své zprávě Magic Quadrant for Enterprise Backup/Recovery Software zařadila agentura Gartner společnost Veeam Software do kvadrantu „Vizionáři“. Je to vůbec poprvé, co byla společnost Veeam do této zprávy zahrnuta, a představuje to pro ni významný vývojový milník.

Vzhledem k tomu, že se na trhu softwaru pro zálohování a obnovu pohybují desítky až stovky prodejců, vybrala zpráva agentury Gartner jen ty z nich, kteří jsou aktivní v prostředí velkých společností. Tito prodejci byli identifikováni dílem na základě agenturní analýzy, dílem na základě dotazníkových průzkumů mezi koncovými uživateli.

„Jsme přesvědčeni, že naše zařazení do letošní zprávy Magic Quadrant je dalším potvrzením úspěchu společnosti Veeam při poskytování výkonných, snadno použitelných a cenově dostupných řešení ochrany dat vytvořených pro virtualizaci zákazníkům z řad velkých společností,“ řekl Ratmir Timašev, prezident a CEO společnosti Veeam.

top100

K mimořádnému hodnocení přispělo i vydání produktu Veeam Backup & Replication v7 se dvěma novými převratnými funkcemi: integrovanou akcelerací sítě WAN a schopností vytvářet zálohy ze snapshotů úložiště. Pro tento inovativní software se v dalším čtvrtletí chystá dalších více než 50 nových funkcí a zlepšení.

Další informace získáte na webu www.veeam.com/cz.