Hlavní navigace

Společnost Veeam byla jmenována partnerem roku v programu HP AllianceOne Partner 2013

25. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: © Nmedia - Fotolia.com / veeam.com
Ocenění za řešení konvergovaného úložiště bylo uděleno na konferenci HP Discover v nevadském Las Vegas.

Firma Veeam Software získala ocenění HP AllianceOne Partner of the Year zejména za výrazná vylepšení cílových časů obnovení (RTO), kterých mohou uživatelé dosáhnout kombinací softwaru Veeam Backup & Replication se snapshoty HP StoreVirtual Storage a HP 3PAR StoreServ Storage.

Snapshoty Veeam Explorer for SAN jsou integrovány do softwaru Veeam Backup & Replication a poskytují jedinečné funkce, které umožňují uživatelům systémů HP StoreVirtual a HP 3PAR StoreServ obnovit virtuální stroje VMware nebo jednotlivé soubory a e-maily přímo ze snapshotů úložiště HP bez nutnosti nasadit na hostitelích nebo virtuálních strojích agenty. Výsledkem je kratší RTO pro obnovení virtuálních strojů, souborů a aplikací přímo ze snapshotů SAN. Snapshoty virtuálního stroje lze pro potřeby dlouhodobého uchování dat automaticky migrovat do zálohovacích systémů HP StoreOnce nebo páskového úložiště HP StoreEver LTO-6. Výhody kombinace zálohování Veeam s konvergovaným úložištěm HP zahrnují navíc výrazné snížení doby zálohování a spotřeby úložného prostoru.

„Společnost Veeam vidí ve společnosti HP důležitého strategického partnera,“ prohlásil Ratmir Timashev, prezident a výkonný ředitel společnosti Veeam Software, a dodal: „Zákazníci se mohou spolehnout na naše společné řešení, které šetří pracovní zatížení VMware a Hyper-V.“

„Společnost Veeam získala ocenění HP AllianceOne Partner of the Year v kategorii konvergovaných úložišť za software Veeam Backup & Replication, který lze kombinovat se snapshoty HP StoreVirtual Storage a HP 3PAR StoreServ Storage a rychle a efektivně tak obnovit jednotlivé soubory a e-maily,“ řekl Doug Oathout, viceprezident HP. „Společnost Veeam prokázala své odborné znalosti a zkušenosti v této oblasti vývojem inovativního řešení zálohování a obnovení pro své zákazníky, a připravila tak půdu pro agilnější podnikání,“ dodal Oathout.

top100

Řešení se již osvědčilo v praxi. Společnost Vallejo Sanitation & Flood Control District například díky zálohování Veeam se zálohovacími systémy HP StoreOnce snížila dobu zálohování o 64 procent a objem dat 9krát. Software Veeam Backup & Replication v kombinaci s konvergovaným úložištěm HP poskytuje výkonnou, snadno použitelnou a dostupnou moderní ochranu dat, která je navržena pro virtualizaci.

Další informace o konferenci HP Discover 2013 jsou k dispozici na stránkách http://h30614.www3.hp.com/discover/home.